Ryby i bezkręgowce akwariowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
akwarystyka
flora i fauna

Gratka dla akwarysty Jak wybrać odpowiedni gatuneka Transport i wsiedlanie ryb Występowanie i wymogi środowiskowe Porady dotyczące pielęgnacji i rozrodu Ciekawostki 255 gatunków zwierząt, które możemy hodować w domowych akwariach! zakres publikacji przekracza asortyment, jakim dysponują sklepy zoologiczne a bez trudu odnajdziesz tu informacje o każdej zakupionej rybce czy bezkręgowcu. Komp

Pafnucy | 2011-04-22

Książka ma świetne zdjęcia (w większości) i sporo gatunków, których nie znajdziemy w innych książkach. Miło jest wziąć ją do ręki. W dodatku są nowe propozycje nazw polskich - problematyczne jednak i nie zawsze dobrze uzasadnione. Autor - a raczej polska redakcja? (tłumacz?) nie ustrzegła się merytorycznych błędów i wpadek.

Darek DTSG | 2013-07-03
Limonka | 2011-09-13