Zdrowy jak ryba

83-916454-2-8
akwarystyka
flora i fauna
davinczi

Praktyczny poradnik profilaktyki i leczenia chorób słodkowodnych ryb akwariowych, mający służyć wszystkim, którzy chcą aby ich ryby były piękne i zdrowe a akwaria były przykładem dla innych. Książka zawiera rozdziały : jak zapobiegać chorobom? Co zrobić gdy w zbiorniku dzieje się coś niedobrego- praktyczne porady, kolejny rozdział opisuje leczenie ryb. Książka zawiera również fotograficzny mini-leksykon chorób.

davinczi | 2010-02-04

Bardzo fachowa literatura, wiele wniosła do mojego hobby. Zawiera opisy najpopularniejszych ( i nie tylko) chorób ryb akwariowych, oraz metody walki z nimi. Ponadto porusza kwestię jakości wody oraz sposoby uzdatnienia jej na potrzeby ryb słodkowodnych. Bardzo szczegółowo i solidnie napisana. Pozwala zglebić tajniki rybiego organizmu oraz wyjaśnia zasadę działania układu odpornościowego.

nutkab | 2010-02-04
Na półkach