Moje akwarium

83-7129-648-7
akwarystyka, akwarium
flora i fauna
Natalia

Akwarium jest małym zamkniętym światem. Wspaniale ubarwione ryby i bujnie rosnące rośliny pozwalają na stworzenie egzotycznego, podwodnego świata w naszym mieszkaniu. Książka pokazuje, w jaki sposób świat taki zrealizować, jak zastosować różne oferowane urządzenia techniczne.

Dawid_Kucfir | 2016-08-06

Książka jak najbardziej przestarzała. Warto ją jednak nabyć z racji sentymentalnej oraz historycznej. Zawiera całkiem sporo zdjęć. Zawiera pewną dozę wiedzy jednak należy wziąć koniecznie poprawkę na obecne czasy.

Obecnie nieco denerwująca może być wszechobecna w tej książce reklama produktów firm Eheim, Jager oraz Tunze. Całe szczęście obecnie nawet w naszym kraju mamy o wiele większy dostęp do świetnego sprzętu oraz do konstrukcji DIY.

Matys | 2016-08-12
PiotrL | 2011-12-19