Atlas ryb akwariowych: ponad 750 gatunków ryb

83-89420-15-5
ryby, akwarium, akwarystyka
flora i fauna
edtta

W tej książce znajdziecie Państwo ponad 300 kolorowych ilustracji przedstawiających liczne gatunki i rodzaje rybek w naturalnych barwach. Obszerne opisy zawierające wielkość, charakter, pochodzenie, rodzaj pożywienia i inne specjalne wymagania poszczególnych ryb, będą niezbędne do wzorowego utrzymania akwarium. Atlas ryb akwariowych - poradnik to praktyczny przewodnik zawierający wszystko, co...

Atlas ryb akwariowych - poradnik to praktyczny przewodnik zawierający wszystko, co dotyczy zaprojektowania i założenia pięknego akwarium.

edtta | 2010-07-09

Polecam wszystkim akwarystom. Dużo zdjęć i ciekawe opisy

Darek DTSG | 2013-09-03
Natalia | 2010-10-16