Ryby i bezkręgowce akwariowe

flora i fauna
akwarystyka

Okładka książki Zakładamy akwarium Andreas Raschke, Claus Schaefer
7,0
Zakładamy akwa... Andreas Raschke, Cl...

Książka ma świetne zdjęcia (w większości) i sporo gatunków, których nie znajdziemy w innych książkach. Miło jest wziąć ją do ręki. W dodatku są nowe propozycje nazw polskich - problematyczne jednak i nie zawsze dobrze uzasadnione. Autor - a raczej polska redakcja? (tłumacz?) nie ustrzegła się merytorycznych błędów i wpadek.

• Poradniki/Albumy/Przewodniki
  • Akwarystyka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ryby i bezkręgowce akwariowe