Atlas ryb akwariowych. Ponad 750 gatunków ryb

Wydawnictwo: Delta W-Z
akwarystyka
flora i fauna

W Atlasie przedstawiono zdumiewającą różnorodność i piękno zarówno najbardziej znanych słodkowodnych ryb akwariowych, jak i rzadko spotykanych okazów. Jest to podstawowy leksykon każdego akwarysty, ponad 750 gatunków, wspaniałe ilustracje i fachowe opisy, wskazówki do rozpoznania pokrewnych gatunków na podstawie różnic w wyglądzie, ponad 1000 barwnych fotografii.

davinczi | 2010-02-04

Najlepszy atlas akwarystyczny z jakim miałem kontakt ( a mam ich kilka)bardzo fachowa książka dla wszystkich, porusza wszystkie najważniejsze kwestie w hodowli określonych gatunków. Bardzo dokładne opisy, piękne ilustracje, wielu akwarystów w sklepach zoologicznych z niego korzysta. Zawiera opisy gatunków, których nie ma w sieci

MrGwyn | 2017-06-14
Na półkach: Przeczytane, Do zdobycia