Głupi dzidziuś

Wydawnictwo: Dwie Siostry
Bébé Cadum
Joanna Rzyska
Róża_Bzowa

Nowy tom przygód niesfornego królika Henia, bohatera książek „Kupa siku” i „Ja nie chcę do przedszkola”.

Henio musi być cicho. W domu jest teraz malutki dzidziuś.
– Wracaj do siebie, głupi dzidziusiu – mówi do niego Henio.
Ale dzidziuś nigdzie się nie wybiera…

Prosta, dowcipna historia pomoże dzieciom poradzić sobie z zazdrością o nowo narodzone rodzeństwo.

Ilustracje autorki.

źródło opisu: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-glupi_dzidzius.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-glupi_dzidzius.html

Olgie | 2017-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2017

Po przeczytaniu "kupa siku" to to ani nie jest śmieszne, ani zabawne, ani w ogóle żadne. Nie polecam ani dzieciom, ani nikomu w ogóle.
Jednak Kupa siku rządzi.

bromba | 2015-09-04
Przeczytana: 04 września 2015

Dziki rechot, nie tylko ze względu na treść, ale przede wszystkim na widok min Henia! Bezcenne ;-))

| 2015-08-17

Realizm psychologiczny. Krótkie, proste zdania. Królicze noworodki gaworzą, ba, czasami nawet mówią 'kupasiku bum'. Warto zwrócić też maluchowi uwagę na to, że tylko królicze noworodki można brać samemu na ręce i przetransportowywać do własnego łóżeczka.

Pathka | 2015-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2015

Szkoda, że nie było tej książki jak pojawił się mój młodszy brat. Ale pewnie rzuciłabym go tym wilkom, co się zakradały :P