Trzy małe świnki. Książeczka dźwiękowa

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
The Three Little Pigs
dźwiękowe,
Pistacia

Przenieś się do krainy bajek. Naciskając kolejno sześć dźwiękowych przycisków, usłyszysz śliczną baśń i poznasz historię ze świata domków ze słomy, małych świnek i złych wilków.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

nieperfekcyjnie | 2017-05-05
Przeczytana: 24 stycznia 2017

Kiedy Jaś był maleńki, odwiedziłam moją chrześniaczkę, która nie miała wtedy jeszcze roku i zauważyłam, że nie tylko uwielbia książki (co podobno ma po chrzestnej :-)), ale do tego furorę robią u niej książeczki dźwiękowe. Od razu z tyłu mojej głowy pojawiła się myśl, że warto byłoby zaopatrzyć Jasia w takie lektury, aby sprawdzić, czy u niego również zdadzą egzamin. Nie zastanawiałam się długo nad konkretnym tytułem - błyskawicznie zdecydowałam się na "Jasia i Małgosię", bajkę znaną wszystkim, a do tego bliską memu sercu ze względu na imię, jakie nosi mój syn. Szybko przekonałam się, że to strzał w dziesiątkę, po czym zakupiłam kolejne lektury tego typu.

W tej książce każda z trzech świnek pragnie wybudować sobie domek. Pierwsza z nich buduje domek ze słomy, druga - z patyków, a trzecia tworzy go z cegieł. Głodny wilk widząc świnkę w słomianym domu, prosi ją o otwarcie drzwi, co nie spotyka się z...

Pistacia | 2015-05-06

Będąc w pewnym sklepie miałam spontanicznie wybrać córce książkę. Bez większego namysłu sięgnęłam po Trzy małe świnki z serii Dźwiękowe bajeczki.

W kolekcji posiadamy już jednego dźwiękowca (z innej serii), który przypadł córce do gustu. W serii "Dźwiękowe bajeczki" znajdują się również: Złotowłosa i trzy misie, Kopciuszek, Czerwony Kapturek oraz Królewna Śnieżka.

Przyznam szczerze, że spodziewałam się dźwięków towarzyszących czytaniu. Okazało się jednak, że cały tekstu jest czytany przez Roberta Michalaka. Bąbelina była lekko zdziwiona kto to do niej gada i czemu akurat z książki;) Dla mnie fajna opcja - mała jest przez chwile zajęta gadającą książką;) Pan Robert sprawdza się w swojej roli naprawdę dobrze.