Are You Alice? tom 4

Tłumaczenie: Mateusz Makowski
Cykl: Are You Alice? (tom 4)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
Dejikos

Alicja wkracza na długą, krętą i pełną pułapek ścieżkę która powinna doprowadzić go do odpowiedzi na jedno z najważniejszych pytań, które go trapi: czy jest TĄ Alicją? Czy może liczyć na pomoc Kapelusznika, Gąsienicy i Susła? Czy też może któreś z nich nie stoi tak naprawdę po jego stronie? W Krainie Czarów nic nie jest oczywiste…

źródło opisu: Waneko, 2015

źródło okładki: http://waneko.pl/

Anezka | 2019-06-20
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 20 czerwca 2019

Alicja i Alicja.... ale przecież to Alicjon. Gmatwa się coraz bardziej, jeden wątek zostaje rozwikłany to pojawiają się kolejne dwa.

Magdalena | 2018-06-15
Przeczytana: 13 czerwca 2018

U Alicji robi się coraz ciekawiej.
Człowiek zaczyna się trochę gubić xD.
Suseł, Kapelusznik i inni tak mieszają, że już nie wiesz, co jest prawdą, a co tylko ich wymysłem xD.
Aż jestem ciekawa, co będzie dalej.
Gorąco polecam ! ! !

NieZnamSięToSięWypow | 2017-10-07

Ai Ninomiya wprowadza do historii coraz więcej smaczków. Bohaterowie odkrywają swoje tajemnice, Suseł oraz kot z Cheshire gotowi są wprowadzić nieco zamieszania, a o protagoniście dowiadujemy się kolejnych zaskakujących rzeczy. Widać również, że fabuła przyśpiesza, jest mniej rozwleczonych wydarzeń, a bohaterowie są coraz bardziej brutalni. Rodzący się momentami chaos w powieści świetnie przerywa monotonię. Warta wspomnienia jest również końcówka, która świetnie wieńczy wydarzenia z czwartego tomu oraz zaostrza apetyt na kontynuację.

Pełna recenzja na wypowiemsie.pl: