Psy na mangę tom 2

Tłumaczenie: Monika Sekular
Cykl: Psy na mangę (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
GDGD Dogs
komiksy
Yumomo Chan

Beztroskie szkolne życie Kanny i trójki przystojniaków trwa w najlepsze! Tym razem wybiorą się na konwent i wezmą udział w pierwszym spotkaniu autorskim młodej debiutantki.

źródło opisu: Waneko, 2015

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Wkp | 2018-08-24
Przeczytana: 11 sierpnia 2018

PSY NA MANGACZKĘ

Pierwszy tom "Psów na mangę" był lekką, bardzo prostą opowiastką zbudowaną na niewyszukanych żartach. Dopiero w drugiej połowie zaczął się rozkręcać, ale skończył się, nim na dobre złapał wiatr w żagle. Dlatego bardzo liczyłem na ciąg dalszy i... I co? I jest dobrze. Lepiej niż było, zabawniej i z ciekawszą akcją, którą nie ogranicza się do rzucenia tylko kilku żartów i obśmiewania otaku-idiotów.

Życie Kanny nie jest proste i łatwe, choć ma zaledwie kilkanaście lat, a otaczają ją wpatrzeni w nią z uwielbieniem przystojniacy. Dziewczyna jest bowiem mangaczką, wydaje własną serię w magazynie, ale nie dość, że ciągle gonią ją terminy, to jeszcze jej historia niezbyt sobie radzi a ona boi się, że zostanie anulowana. To jednak zaledwie część tego, co na nią czeka. Gdy do oddania manuskryptu do wydawnictwa pozostaje ledwie półtorej godziny, Kanna znika, porwana przez nowego kolegę z klasy. Jaki jest jego cel i czy jej przystojnym kolegom-idiotom uda się jej pomóc?
Po...