Książka Roku 2018

Efekt kumulacji

The Compound effect
biznes, finanse
stasak

"Czas się PRZEBUDZIĆ i zrozumieć, że złe nawyki stopniowo prowadzą cię ku katastrofie. Małe zmiany codziennych przyzwyczajeń mogą znacznie wpłynąć na to, co w życiu osiągniesz. Nie mówię tutaj o żadnej rewolucji ani całkowitej zmianie osobowości, charakteru i stylu życia. Bardzo drobne modyfikacje, niedające pozornie żadnych skutków, mogą przynieść olbrzymie korzyści i jest więcej niż pewne, że tak się właśnie stanie.
Siłę drobnych zmian można świetnie pokazać na przykładzie samolotu lecącego z Los Angeles do Nowego Jorku. Jeśli dziób samolotu odchyli się od kursu o 1 procent - co jest niemal niewidoczne, kiedy samolot znajduje się na płycie lotniska w Kalifornii, to spowoduje to przesunięcie miejsca lądowania o 240km (czyli do Albany w stanie Nowy Jork lub Dover w Delaware). Podobnie ma się sprawa z twoimi nawykami. Jedno nieprzyjemne przyzwyczajenie, które w tym momencie nie wydaje się szkodliwe, może w końcu doprowadzić do olbrzymiej zmiany kursu twojego życia, przez co rozwiniesz się ze swoimi celami i marzeniami (...) "

źródło opisu: http://www.darrenhardy.com/

źródło okładki: google

Alicja | 2019-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2019

Klasyka gatunku.
Jeśli szukasz książki z gatunku 'rozwój własny' to nie możesz trafić lepiej.

Krótko i na temat, kilka ciekawych przykładów, dużo rad. W książce możesz znaleźć konkretne wskazówki oraz pytania, na które odpowiedzi nakłonią Cię do podejmowania konkretnych kroków.

Warte do polecenia, w szczególności tym, którzy zaczynają swoją drogę z samorozwojem :)

masterix | 2017-08-15

Książka świetna w swej prostocie. Bardzo ciekawie i z przykładami wyjaśnia, w jaki sposób codzienne i małe decyzje wpływają na naszą przyszłość.

Jocker | 2016-06-22
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Książka jest świetna.
Ostatnio widziałem że można ją kupić na Allegro

Nevalir | 2019-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2019