Ksiądz Jerzy Popiełuszko

Ewa K. CzaczkowskaTomasz Wiścicki Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Świat Książki
2008-01-01
2008-01-01

Urodziłam się w kwietniu '84 roku.
Nie mogłam więc być świadkiem tragicznej historii księdza Popiełuszki. W domu też się nie mówiło za bardzo o tych wydarzeniach.
Mimo wszystko bardzo chciałam przeczytać ta książkę. Lektura mnie nie zawiodła.
Prywatne życia księdza, wymiar historyczny- wszystko dokładnie opisane. Polecam!

Urodziłam się w kwietniu '84 roku.
Mimo wszystko bardzo chciałam przeczytać ta książkę. Lektura mnie nie zawiodła.

Książkę przeczytałam z zainteresowaniem.
Jakie mam szczęście, że mieszkam w mieście, gdzie On pracował . Co za niezwykły człowiek.

Książkę przeczytałam z zainteresowaniem.

Biografia bardzo ważnej postaci w historii naszego kraju.
Polecam przeczytać.

Biografia bardzo ważnej postaci w historii naszego kraju.
Polecam przeczytać.

Biografia ks. Jerzego Popiełuszki napisana w sposób ciekawy i dogłębny. Zawiodły mnie natomiast opisy kulisów zbrodni na Księdzu, które wg najnowszych informacji ze śledztwa prokuratora Witkowskiego, są nieprawdziwe i bazują na procesie komunistycznym z 1984 r.

Książka o człowieku, który za wiarę poniósł najwyższą cenę...Książka nie wyjaśnia, kto był za to odpowiedzialny i nie dąży do tego by snuć przypuszczenia, a raczej skupia się na samej sylwetce tego niezwykłego księdza. Młodość, kapłaństwo i śmierć. Kilka zdjęć, nieco drastycznych.

Prawdziwa. Pokazuje życie człowieka gotowego oddać życie za Chrystusa. Człowieka, który się nie złamał. Który zwyciężył zło.

Historia zamordowanego księdza - bardzo ciekawa aczkolwiek trochę za dużo sprawozdań z nabożeństw itp. Niepotrzebne to moim zdaniem.

Trochę nudna ta książka ale plus za to że mogłam poznać postać księdza Jerzego

Trochę nudna ta książka ale plus za to że mogłam poznać postać księdza Jerzego

Biografia xJerzego. Konkretna, pelna faktow, ale i hipotez. Smutna. Bo samotny i niezrozumialy przez wielu byl xJerzy.

• Biografie
  • Religia