Keela

Okładka książki Keela L.A. Casey
Okładka książki Keela
L.A. Casey Wydawnictwo: L.A. Casey Cykl: Bracia Slater (tom 2.5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Bracia Slater (tom 2.5)
L.A. Casey
2015-02-01
2015-02-01

Te historie dziewczyn są takie jak serial albo dokładka do książek z historią brata Slater. Keely, jak wcześniej Bronagh nie ma za dużo swoich przygód więc książka staje się erotycznym zapełniaczem. O niebo lepsza niż opowieść dziewczyny Dominica.

Keela Daley wciąż nie może uwolnić się od przeszłości. Stara się jej nie rozpamiętywać, bo chce się skupić na przeprowadzce i nowym życiu u boku narzeczonego. Keela niczego nie pragnie tak, jak spokoju, co jest bardzo trudne, kiedy za faceta ma się jednego z braci Slater.
Alec Slater kocha swoja dziewczynę i uwielbia ją zaskakiwać. Niestety nie przewidział jednak, że niespodzianka w dniu przeprowadzki zamieni dzień w prawdziwy koszmar.
Kiedy sprawy wymykają się spod kontroli, Keela musi podjąć ważną decyzję i zastanowić się, czy życie u boku nieprzewidywalnego Aleca jest spełnieniem jej marzeń.

I jednak się złamałam, przeczytałam tą krótką część mającą miejsce rok po wydarzeniach z Aleca i w sumie ta część nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia gdyby nie ostatnia scena, która bezpośrednio łączy się z kolejną częścią serii. Zaintrygowana sięgam po Kane'a.

Historia Aleca jest nest najlepsza w tej serii, nawet w dodatku.

Historia Aleca jest nest najlepsza w tej serii, nawet w dodatku.

Książkę szybko się czyta i jest wciągająca. Przy niej się pośmiałam gdy dziewczyny z chłopakami założyli kto najwięcej zapakuje ciężarówkę. Nie będę spoilerować. Super mi się czytało. Polecam wszystkim przeczytać.

zabawna,fajnie się czyta

zabawna,fajnie się czyta

Jest git możecie czytać hahh

Jest git możecie czytać hahh

Jak każdej poprzedniej książce z tej serii, tej również daję 10 gwiazdek. Świetna jak poprzednie. Również się ubawiłam czytając.

Niestety końcówka masakryczna, ucięta w takim momencie... Pociesza mnie fakt że mam na półce kolejną część i mogę odrazu za nią złapać.

Mam nadzieję że przekomarzania Keeli i Aleca pojawią się jeszcze w kolejnych książkach, bo bardzo polubiłam tą parę.

Polecam bardzo tą książkę, jak i poprzednie części.

Dodatek do tomu 2. Życie nie jest jednak bajkowe, jakby mogło się wydawać. Ta część skupia się głównie na Keeli i jej problemach z którymi się zmaga. Ciekawie się czyta.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Braci Slater nie sposób nie kochać. Ale jak się okazuje dziewczyny braci również mają swoje książeczki.
Choć bardziej to opowiadania niż książki.
Choć krótkie też cieszą i gwarantują dobrą rozrywkę
Do szczęścia czasem wcale nie trzeba nam tak wiele. Zachęcam do przeczytania.

Choć bardziej to opowiadania niż książki.
Choć krótkie też cieszą i gwarantują dobrą rozrywkę
Do szczęścia czasem wcale nie trzeba nam tak wiele. Zachęcam do przeczytania.

• Romans

Dodaj cytat z książki Keela