Keela

Cykl: Bracia Slater (tom 2.5)
Wydawnictwo: L.A. Casey
angielski
bookish

Keela Daley is stressed out with nightmares and memories from her past, they are haunting her. She has no time to dwell on them as she is moving out of her dog box sized apartment and into her first house with her fiancé. Moving house is a dreaded task, and Keela would love nothing more than for things to go quietly and smoothly, but when you’re engaged to a Slater brother, nothing goes quietly or smoothly. Nothing.

Alec Slater loves his woman. He also loves playing games and surprising her. Picking moving day to do both, turns out to be a failure of epic proportions. Alec wants to make it up to Keela for his mistakes, but as the day goes on, and things go from bad to worse, he doesn’t know if living with him is something she wants anymore.

What started out as a simple day of packing and moving house turns into the day from Hell. Unwanted house guests. Business propositions. Alcohol. Pregnancy tests. Panic attacks. Fighting. Arguing. Sex, and everything else that is crazy and represents the name Slater. Keela has a choice to make, and not one she will make lightly.

Keela adores Alec, and what Keela adores, Keela cherishes.

źródło opisu: https://www.amazon.com/author-rank/Erotica/books/1...(?)

lulamae | 2016-09-07
Przeczytana: 07 września 2016

Po Alecu od razu sięgnęłam po Keelę, bo było mi mało tej pary.

Zostałam dość zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że to w takim kierunku pójdzie ten tom połówkowy. Keela po wydarzeniach sprzed roku miewa koszmary, koszmary, które zabijają jej spokój. Dodatkowo jest przerażona tempem w jakim rozwija się jej związek z Aleckiem. Alec chce wszystkiego 'na już'. Dom, ślub, dzieci. Keela zdecydowanie chce zwolnić, ale boi się jak zareaguje na to jej narzeczony... Jak rozwiążą te problemy?

Powiem szczerze, że jak na tak krótki tom to jest tutaj straszny chaos. Aż mi w uszach dudniło i w skroniach pulsowało od tego nadmiaru. Ogólnie problemy Keeli jak najbardziej na plus. Ale np. poco przy tej parapetówce pojawienie się tego całego wujka Brandona i Jasona? Nie rozumiem totalnie jaki był cel? Aby narobić więcej zamieszania niż już było zrobione? Dziwne i zbędne.

Alec to facet tak zakochany w swojej kobiecie, że zaślepiło go to na jej potrzeby. Jednak, kiedy prawda wychodzi podoba mi...

Aga_love_books | 2018-09-09
Przeczytana: 12 lipca 2018

Kolejna nowelka do serii, która skupia się na dalszych losach bohaterów. W tym wypadku na tym co dzieje się u Aleca i Keeli. Wątpliwości jakie ma dziewczyna zżerają ją od środka, ale bardzo boi się o nich powiedzieć chłopakowi. Gama emocji gwarantowana. Bardzo fajnie się czytało i zdecydowanie trzeba przeczytać aby sięgnąć po kolejny tom. :)

zabielka | 2019-01-22
Przeczytana: 05 stycznia 2019

Szczerze mówiąc bałam się zabrać za część 2,5 po wspomnieniu słabej 1,5.
Ale cóż raz się żyje! :)
Na szczęście nie zawiodłam się talentem autorki.
W tej krótkiej części nie można się nudzić, Dzieje się bardzo dużo. czyta się po prosto "od -do" bez przerwy.
Polecam więc serdecznie i ruszam na randkę z kolejnym bratem. :)
Polecam !!!

gleism | 2019-02-21

I kolejny dodatek do głównej historii. I niestety te dodatki słabo autorce wychodzą. Chyba główna seria dobrze się sprzedaje, więc należało na sprawdzonym pomyśle wykręcić jeszcze trochę kasy. Szkoda. Zobaczymy jak będzie dalej.

werka777 | 2018-03-26
Przeczytana: 26 marca 2018

HUMORZASTA KEELA
Doceniony przez polskie czytelniczki Alec, swoją drogą przesadnie sobie ufający w podejmowanych decyzjach, tym razem schodzi na dalszy plan. Z szeregu zwariowanej rodziny krok do przodu robi Keela, która przedstawia czytelnikowi swój pełen dylematów świat. Niezdecydowana, niepewna siebie, zmienna w swoich nastrojach... Można by powiedzieć, humorzasta jak kobieta w ciąży. Trochę słusznie, momentami nad wyrost. Nie przeszkadzała mi, choć nie jest tym typem, z którym mogłabym się zaprzyjaźnić. A w temacie bycia ciężarną dodam tyle, że porównanie nie do końca wyssałam z palca. Motyw testu ciążowego ma w tej powieści swoje miejsce.

MOCNY POCZĄTEK WYZNACZKIMIEM CAŁEJ TREŚCI?
Książka zaczyna się z przytupem. Przyznam, że licząc na banalnego uzupełniacza serii, mocno się zdziwiłam. Choć szybko okazało się jednak, że nie wszystko jest takie, jakby się mogło wstępnie wydawać. Na tempo akcji generalnie narzekać nie można. Cały czas coś się dzieje, co nie oznacza, że...

bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

seria tych książek jest jedną z moich ulubionych, tak samo jak humor autorki, który przemy do treści, ale również wplata w dialogi dzięki czemu bohaterowie stają się jeszcze ciekawsi.
jest to krótka nowelka, która mówi o losiach Keelii i Aleca, ale nie tylko, ponieważ inni bracia mają również swój udział.

Karolina | 2019-03-11
Przeczytana: 11 marca 2019

Keela Daley wciąż nie może uwolnić się od przeszłości. Stara się jej nie rozpamiętywać, bo chce się skupić na przeprowadzce i nowym życiu u boku narzeczonego. Keela niczego nie pragnie tak, jak spokoju, co jest bardzo trudne, kiedy za faceta ma się jednego z braci Slater.
Alec Slater kocha swoją dziewczynę i uwielbia ją zaskakiwać. Niestety nie przewidział jednak, że niespodzianka w dniu przeprowadzki zamieni ich dzień w prawdziwy koszmar.
Kiedy sprawy wymykają się spod kontroli, Keela musi podjąć ważną decyzję i zastanowić się, czy życie u boku nieprzewidywalnego Aleca jest spełnieniem jej marzeń.

Grazia_czytaninka_ | 2018-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2018

Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że te dodatki do tomów niezbyt dobrze wychodzą autorce. Choć tutaj było już lepiej, niż w przypadku dodatku do I tomu. Już coś się działo i wpływało to na emocje czytelnika, choć i tak nie w takim stopniu, jakbym mogła oczekiwać.

Alec i Keela przeprowadzają się do większego domu. Przy czym problem polega na tym, iż on w ogóle nie pyta jej przy niczym o zdanie. Ona nie pokazuje tego po sobie, ale w środku aż się w niej gotuje. Czy takie trzymanie uczuć w zamknięciu wyjdzie jej na dobre?

Akcja rozpoczyna się z przytupem. Muszę przyznać, że nieźle mi to namieszało w głowie, bo wprawdzie nie wiedziałam co się dzieje. A więc, już na początku pojawia się napięcie. Kiedy na planie już pojawiła się cała zgraja braci Slater i ich dziewczyn, uśmiech nie schodził mi praktycznie z twarzy. Te ich przepychanki i nieczyste zagrania momentami doprowadzały mnie niemal do łez (ze śmiechu oczywiście). I wszystko potoczyłoby się pięknie i wspaniale, gdyby nie...

tygrysica | 2018-02-23
Przeczytana: 18 lutego 2018

„Keela” to fantastyczna nowelka, która znakomicie uzupełnia historię głównych bohaterów drugiego tomu serii o Braciach Slater. Jej akcja rozgrywa się w przeciągu jednego dnia, podczas którego Keela wraz z Aleciem mają przeprowadzić się do nowego domu. Wydawać by się mogło, że będzie to jeden z najszczęśliwszych dni w ich życiu, jednak przytłoczona ilością zmian Keela zaczyna mieć poważne wątpliwości co do słuszności podjętych decyzji.

Nie spodziewałam się, że ta króciutka książka okaże się taka fajna. Myślałam, że będzie podobna do swojej poprzedniczki, a tymczasem była o wiele lepsza. Widać, że autorka bardziej przemyślała swój pomysł, dzięki czemu poruszane w niej problemy wypadły bardziej realistycznie. Gdyby tego było mało to pełno tutaj naprawdę zaskakujących wydarzeń oraz świetnego, przezabawnego humoru, który zupełnie skradł mi serce.

Niestety pomimo całej swoje świetności „Keela” miała również jedną wadę, a mianowicie mówiąc była zbyt chaotyczna. Wydarzyło się tutaj tak...

Joanna J | 2018-02-10
Przeczytana: 08 lutego 2018

Kolejny tom połówkowy, a w zasadzie nowelka. Jakoś nie podchodzą mi te dodatkowe kontynuacje. To taki jeden dzień wyjęty z życia kolejnego bohatera i napakowany taką ilością wydarzeń, jakby autorka chciała w to wsadzić cały miesiąc. Na plus jak zwykle humor bohaterów, na minus chaotyczna fabuła.