Seksualność człowieka /Dla młodych dojrzałych i w jesieni życia

Wydawnictwo: Sorus
hobby

Seksualność człowieka jest uporządkowanym tematycznie zbiorem pytań czytelników i odpowiedzi Autorki, doświadczonego seksuologa, publikowanych od 1987 roku w bydgoskiej Gazecie Pomorskiej oraz opisów przypadków z jej praktyki lekarskiej. Autorka skupia się szczególnie na opisywaniu mechanizmów, które są przyczyną powstawania zaburzeń psychoseksualnych. Lekka forma wyjaśniania ułatwia zrozumienie prezentowanych zagadnień. Książka może pomóc zarówno tym, którzy dopiero wchodzą w okres dojrzewania, jak również osobom dojrzałym, często borykającym się przez wiele lat z problemami życia intymnego, które wpływają na relacje z partnerem. Adresowana jest także do tych, którzy są już w wieku jesieni życia . znajdą oni wiele porad, jak pokonać pojawiające się z wiekiem problemy intymne, by czerpać nadal radość z tej ważnej dla każdej osoby sfery życia. Wiele problemów i niepowodzeń w sferze seksualnej wynika bowiem z braków edukacyjnych i niewłaściwych doświadczeń, które naznaczają sferę życia intymnego danej osoby na całe życie (ze Wstępu). Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Andrzej | 2016-10-02
imperatorka | 2014-09-28