Haft wełniany. Praktyczny poradnik

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Crewel embroidery : a practical guide
rękodzieło

Węzełek okrągły, maczek, kratka, sznureczek, łańcuszek... Za pomocą tych technik możesz stworzyć oryginalne dzieło, które ozdobi poduszkę lub makatkę. Haft wełniany pochodzi z Indii - Twoje mieszkanie zasługuję na odrobinę wschodniego piękna! Poradnik towarzyszy amatorom haftu od doboru narzędzi i zakupu nici aż po naciąganie gotowej robótki. Wśród wzorów znalazł się między innymi fantazyjne...

Poradnik towarzyszy amatorom haftu od doboru narzędzi i zakupu nici aż po naciąganie gotowej robótki. Wśród wzorów znalazł się między innymi fantazyjne wzory liści oraz kwiatów. Gdy już je opanujesz, warto pokusić się o wykonanie orientalnego drzewa życia? Kiedy i to się uda, uruchom wyobraźnię! W książce znajdziesz liczne karty wzorów - stwórz na ich podstawie własną unikatową kompozycję. Do wyboru między innymi: elementy florystyczne, motyle, ważki, zające... Wszystkie szablony aż proszą się o to, by wypełnić je bajecznie kolorową włóczką!

chaga | 2012-03-29
zhenzhu | 2011-06-01