Szydełkowe Maskotki dla naszych najmłodszych

Okładka książki Szydełkowe Maskotki dla naszych najmłodszych Daria Robbe Groskamp
Okładka książki Szydełkowe Maskotki dla naszych najmłodszych
Daria Robbe Groskamp Wydawnictwo: Daria Robbe Groskamp Cykl: Książki amigurumi (tom 2) rękodzieło
rękodzieło
Książki amigurumi (tom 2)
Daria Robbe Groskamp
2021-03-01
2021-03-01
szydełko szydełkowanie amigurumi szydełku

Pozycja obowiązkowa dla każdego szydełkowego maniaka - zarówno początkowego jak i wprawionego w bojach :)
Książka wydana przepięknie, z ogromem zdjęć i świetnymi opisami wzorów. Nietypowy rozmiar książki sprawia, że wszystko jest jeszcze bardziej czytelne.
Moim faworytem wśród wzorów jest Papuga Ara - jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie:)
Brawa dla autorki - spisała się na "medal" tworząc tą książkę.

Brawa dla autorki - spisała...

To jest dokładnie to, czego szukałam! Od dawna chciałam szydełkować. Odkąd na Świat przyszły moje dzieci, to marzenie przybrało na sile. Chciałam móc tworzyć piękne rzeczy dla Swoich pociech. Zupełnym przypadkiem, w dniu premiery, trafiłam na tę pozycję i przepadłam. Jako całkowity szydełkowy świeżak rozpoczęłam przygodę od dołączonego do książki kursu "szydełkowanie od podstaw", dzięki któremu poznałam i nauczyłam się podstaw szydełkowania, a także wykonałam swoją pierwszą w życiu kostkę sensoryczną! Kurs ten, wraz z książką to "pakiet idealny". Jest to doskonała propozycja dla każdego, kto szydełkuje lub dopiero swą przygodę zaczyna, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wszystkie wzory posiadają oznaczony stopień trudności, dzięki czemu każdy może poruszać się wśród propozycji wzorów swobodnie, sięgając po pozycje dostosowane do naszych aktualnych umiejętności i chęci.
Książka jest pięknie wydana, wydrukowana na grubym, dobrej jakości papierze okraszona dużą ilością pięknych zdjęć oraz szczegółowo rozpisanych wzorów i schematów. Poza wzorami książka posiada rozdział teoretyczny, poświęcony podstawowym technikom szydełkowania, pojawiającym się w książce. Dodatkowo do do opisywanych metod dołączony jest kod qwerty, po zeskanowaniu którego, zostajemy przeniesieni do odpowiedniego filmiku na YouTubie, który ukazuje omawianą umiejętność. W książce znajdziemy również bardzo pomocną część poświęconą rodzajom włóczek, wyborowi i dopasowaniu szydełka, czy doborze wypełnienia maskotek.
Na każdym etapie pracy z książką możemy liczyć na wsparcie samej autorki, która jest niesamowicie pomocną i sympatyczną osobą i w jasny sposób rozwiewa wszelkie ewentualne niejasności. Wielka pasja i ogrom wiedzy autorki niewątpliwie odzwierciedla książka "Szydełkowe Maskotki", której nie można absolutnie niczego zarzucić, gdyż zadbano o każdy najmniejszy detal.
Posumowując, jestem zachwycona tą pozycją! Otrzymałam więcej niż się spodziewałam i zostałam pochłonięta przez szydełkowy Świat bez reszty, choć zaczynałam od zera. Jest, to coś czego na rynku brakowało. Jest to idealna propozycja dla osób już szydełkujących, jak i Tych stawiających w temacie pierwsze kroki, czego jestem najlepszym przykładem :)

Fantastyczna! Po zakupie pierwszej części (Szydełkowe Lale) już wiedziałam, czego się spodziewać i, że warto kupić i tę ale - serio-Maskotki powaliły mnie na kolana. Jest dużo obszerniejsza od pierwszej, więcej wzorów, więcej zdjęć itp. No i te pomysłowe schematy na maskotki, lalki a nawet...ufopojazd
Mnóstwo pięknych fotografii, rysunki, jak poprzednio- kolorowanka dla dziecka...Naprawdę warta swojej ceny
Napisana tak przystępnie,że początkujący na pewno będzie zadowolony a i zaawansowany się nie zawiedzie!!
P_O_L_EC_A_M z całego serca!!

Mnóstwo pięknych fotografii, rysunki, jak poprzednio- kolorowanka dla...

• Rękodzieło i artystyczne
  • DO KUPIENIA