Z astrologią pod rękę

Okładka książki Z astrologią pod rękę Elżbieta Kłobus
Okładka książki Z astrologią pod rękę
Elżbieta Kłobus Wydawnictwo: astronomia, astrofizyka
astronomia, astrofizyka
2007-01-01
2007-01-01
astrologia znaki zodiaku kosmograf

Niniejszy poradnik jest nastawiony na zapoznanie się z charakterystyką znaków zodiaków pod kątem różnych dziedzin życia.

Przedstawiony jest w niezwykle sympatyczny, humorystyczny i lekki sposób, i myślę, że będzie idealna dla osób początkujących.

Poznanie cech poszczególnych znaków może pomóc w lepszym zrozumieniu zachowania innych osób. Dało mi to do myślenia i to nawet wtedy, gdy autorki nie próbowały mnie do tego przekonywać.

Dla mnie ta książka to naprawdę dobry wybór, mimo że jest na rynku już od kilkunastu lat.

Bardzo prosto napisana i miło się czyta.
Książka dosłownie dla wszystkich nawet dla najmłodszych co dopiero zaczynają interesować się astrologią.

Bardzo prosto napisana i miło się czyta.

Napisane nie najgorzej, jednak mało sprecyzowane,
prawdziwej astrologi jest nie za wiele po za opisem zależności
położenia planet i słońca i kilkoma ciekawostkami jak kosmograf,
nie za wiele wnosi jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej.
Wiele kompletnie mało istotnych detali typu jak się ubiera zodiakalny ktoś, albo jaki prezent kupić.
Cóż wydaje mi się że książka bardziej dostosowana dla kobiet.

Napisane nie najgorzej, jednak mało sprecyzowane,
prawdziwej astrologi jest nie za wiele po za opisem zależności
położenia planet i słońca i kilkoma ciekawostkami jak kosmograf,
nie za wiele wnosi jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej.
Cóż wydaje mi się że książka...

Ta książka z astrologią za wiele wspólnego nie ma. Prawie cała jej zawartość to jakieś horoskopy i tematy typu "PrEzEnTy dLa ZnAkÓw ZoDiAkU". Jeśli ktoś chciał poczytać o kwadraturach, retrogradacjach, ascendentach itp. to serdecznie nie polecam.

• #2015

Dodaj cytat z książki Z astrologią pod rękę