Elżbieta Kłobus Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
astrologia zodiak horoskop psychologia rozwój osobisty ezoteryka
ezoteryka, senniki, horoskopy
astrologia zodiak horoskop psychologia rozwój osobisty ezoteryka

Bardzo ciekawa lektura dla osób, które lubują się w astrologii albo, które dopiero chcą zacząć przygode z tą dziedziną. Od razu jak zobaczyłam książke ( a przykuła swą okładką) i zachęcona również opinią dobrej znajomej, postanowiłam książke kupić. Przyznam, że znak księżyca bardzo ciekawi mnie w samej astrologii. Wcześniej nic o tym nie wiedząc.Coś tam częściowo słyszałam...

• Przeczytane 2019
  • Magia
  • Z. Polska
  • Albumy, przewodniki, poradniki

Elżbieta Kłobus Księżyc – znaczenie i interpretacja. Astrologiczne wsparcie w Twoim życiu, rodzinie i relacjach Zobacz więcej