Ao No Exorcist 9

Cykl: Ao no Exorcist (tom 9)
Ao no Exorcist
manga, przygodowa, uczniowie, demony, akcja
komiksy
Noise

Rin z pomocą spojonego z mieczem Koma Ucchusmy przywołuje wirujące płomienie. Kiedy już wydaje się, że go pochłoną, przed oczami pojawiają mu się sylwetki przyjaciół... Przed wami Wielki finał walki z Nieczystym Królem!

źródło opisu: www.waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl

EmilyStrange | 2015-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2015

Morski Zdzich Rina wygrał cały tom. Zakończenie historii z Nieczystym Królem było trochę zbyt szybkie i oczywiste, ale na szczęście reakcje Rina wynagradzają czytelnikowi wszystko. Dobrze, że Shiemi przestaje powoli być życiową ofiarą, bo nienawidzę takich postaci. Yukio jest niepokojący.

patusia_dorota | 2015-04-19
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2015
Przeczytana: 27 marca 2015

Rozstrzygnięcie i nowa misja

Na rozwiązanie sprawy z nieczystym królem czekałam długo. Autorka rozdzieliła wydarzenia na kilka tomików, w tym zakończenie rozgrywało się na łamach dwóch. Pierwszy rozdział zakończył już tę kwestię. Nieczysty król został pokonany. I niestety to by było na tyle mocniejszych emocji, jakie zaznałam czytając 9 tom "Ao no exorcist" Kazue Kato.

Kolejne 2 rozdziały mają spokojny przebieg i mówią o kwestiach po bitwie. Jedna scena jednak na długo zostanie w mojej pamięci. Shiemi i jej rozmowa z Rinem, jakie to było słodkie, jakie to było urocze. Na zawsze przyjaciele, mina Rina bezcenna. ;)

Później znów wydarzenia ruszyły, gdyż rozpoczęła się kolejna misja. Ciekawy pomysł z wielkim krakenem i starciem między Egzorcystami, ale odbiór psuła mi postawa między braćmi. Nie podoba mi się, że w ogóle nie mogą się dogadać. I wciąż nie mogę uwierzyć, że mają tyle samo lat. W części tej znalazłam kolejną przezabawną sceną. Główne role grali w niej Yukio, Shura i...

Heroine | 2016-07-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi