Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd. Aktywne inwestowanie w wartość

Okładka książki Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd. Aktywne inwestowanie w wartość Vitaliy N. Katsenelson
Vitaliy N. Katsenelson Wydawnictwo: Linia biznes, finanse
biznes, finanse
Linia
2013-01-01
2013-01-01

Niezbyt przydatna.
Autor prezentuje swoją metodę JWW, która nie powinna być niczym niezwykłym dla ludzi, którzy znają choć podstawy analizy fundamentalnej.
Poza tym wspomina o metodzie DCF i wygłasza swoje prognozy dotyczące przyszłości Japońskiej i Chińskiej gospodarki i ich wpływu na gospodarkę światową.

Lepiej pominąć.

Niezbyt przydatna.

Lepiej pominąć.

Wydaje ci się, że na rynku nic się nie dzieje? Marazm? Trend boczny? Nie szkodzi, nawet wtedy można zarobić. Autor udowadnia, że nawet w tych warunkach giełda może być atrakcyjna. Wyszukiwanie perełek i inwestowanie w wartość to tylko czubek góry lodowej. Poznasz również sposób myślenia Tewiego mleczarza :-) Warto przeczytać.

Bardzo fajna książka. Przeczytałem w 3 dni. Wciąg a co najważniejsze autor w prosty sposób na przykładzie krowy wyjaśnia na czym polega inwestowanie w wartość.
Najciekawsze jest to, że inwestuję w podobny sposób i fajnie uświadomić się, że mój system jest dobrym rozwiązaniem.
Polecam książkę wszystkim zainteresowanym inwestowaniem w wartość.

Polecam książkę wszystkim zainteresowanym inwestowaniem w wartość.

Świetna książka o inwestowaniu w wartość. Rozjaśnia wiele rzeczy, jednocześnie uczy nowego spojrzenia na rynek w trendzie bocznym.

• Finanse
  • Inwestowanie