Praktyczne Metody Osiągania sukcesów

Wydawnictwo: Bellona
Proven success methods library
biznes, finanse

... nie można zniechęcić się błędami,niepowodzeniami i potknięciami,ponieważ są one częścią procesu stawania się człowiekiem sukcesu.A zatem-jeszcze nie jest za późno! Sukces osiągalny jest dla każdego! Trzeba tylko wiedzieć,jak do niego dojść!" W zdobywaniu Fortuny Autor radzi jak gromadzić pieniądze,osiągnąć majątek,nie posługując się żadnymi kuglarskimi sztuczkami ani formułowaniem złudnych obietnic.Część ta zawiera rzetelne,sprawdzone metody dochodzenia do bogactwa. Urzeczywistnianie marzeń przedstawia sprawdzone metody osiągania wybranego celu-każdego celu!Życie ludzkie to nieustanne dążenie do celu.Zdarza się jednak, że trudno jest go zrealizować. I właśnie w takiej sytuacji przychodzi z pomocą Autor. Poznanie i stosowanie metod zawartych w źródłach inspiracji każdemu ułatwi życie.M.R.Kopmeyer radzi,jak pokonać trudności i pozbywać się kłopotów,które przynosi każdy kolejny dzień oraz jak należy współżyć z ludźmi konfliktowymi. Podobno nie jest to takie trudne... Twierdzi się powszechnie,że myśli kształtują charakter,osobowość i życie człowieka.To ogólne stwierdzenie skłania do wniosku,że- aby kształtować siebie-powinno się wiedzieć, jak i o czym myśleć.Prezentowane w Potędze myśli metody pozwalają ulepszyć Twoje życie. Warto więc chyba spróbować?

źródło okładki: zdjęcie własne

mariola | 2016-10-24