Aura czyli pole energetyczne człowieka

Wydawnictwo: Astrum
5 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
aura

Aura, czyli pole energii, otacza każdego człowieka, wywierając istotny wpływ na jego życie. Prawie wszyscy choć raz widzieliśmy bądź odczuliśmy obecność aury innych ludzi. Większość z nas ignoruje jednak to zjawisko, nie wierząc, iż każdy może nauczyć się doświadczać aury. Potrzeba tylko trochę zrozumienia, czasu i praktyki. Książka ta w tym Wam pomoże. Okładka: miękka,

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2007

Rosamunde | 2017-02-22
Na półkach: Przeczytane, Ezoteryka
Przeczytana: 22 lutego 2017

Bardzo ciekawa, treściwa. Mnóstwo wiadomości na temat aury, czakr, ale także ukazuje sposoby użycia wahadełek, różdżek. Trochę o kabale. Przedstawia wiele ćwiczeń, mających nas doprowadzić do zdolności widzenia aury, zwraca uwagę na ważność samej interpretacji spostrzeganej, czy odczuwanej aury. Podstawowy podręcznik, który zawiera tyle wiadomości, co wiele innych książek osobno. Dowiedziałam się m.in., że gdy boli głowa warto usiąść pod wierzbą na 10 minut, a ciśnieniowcy powinni dużo głaskać zwierzaki, bo to obniża ciśnienie.Dzieciakom nie powinno się rekwirować ulubionych zabawek, czy odkrywać głowy spod kołdry, bo są to czynności, które mają przywrócić im równowagę energetyczną. Warto przeczytać. Na końcu ciekawa bibliografia.

mariola | 2016-10-26
Marik | 2013-06-30