Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie. Praktyczny poradnik

Okładka książki Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie. Praktyczny poradnik Jacek Chołoniewski
Jacek Chołoniewski Wydawnictwo: Estymator poradniki
poradniki
Estymator
2011-01-01
2011-01-01
brak
mieszkanie kupno sprzedaż nieruchomości

Okładka książki Banki, pieniądze, długi. Nieznana prawda o współczesnym systemie finansowym Jacek Chołoniewski, Paweł Górnik, Mateusz Siekierski
Banki, pieniąd... Jacek Chołoniewski,...

Książka zawiera trochę porad na temat kupna oraz sprzedawania mieszkania. Są tutaj podstawowe informacje na temat tego, na co warto zwracać uwagę przy wyszukiwaniu nieruchomości, jak wyglądają procedury zakupu/sprzedaży mieszkania oraz ubiegania się o kredyt. Nie są to rzeczy mocno odkrywcze ale jako wstęp do dalszego poszukiwania wiedzy będzie to ok.

Interesująca pozycja dla wszystkich, którzy wdrażają się w tematykę nieruchomości (sprzedaży i kupna). Autor zwraca uwagę, na co zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania, jakie niuanse prawne czekają na kupujących i sprzedających, jak wygląda proces sprzedaży krok po kroku i jakie wiążą się z tym opłaty. Takie małe vademecum, z którym warto się zapoznać, zanim oddamy sprawy w ręce agencji nieruchomości.

Na pewno nie jest to komplet wiedzy ale posiada wiele wartościowych informacji.

Na pewno nie jest to komplet wiedzy ale posiada wiele wartościowych informacji.

• Nieruchomości
  • Biznes
  • Przeczytane - rozwój
  • Ekonomiczne
  • Inne

Dodaj cytat z książki Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie. Praktyczny poradnik