149484172X
angielski
asia

fter spending the last two years stuck behind bars for a crime she didn’t commit, Harlow ‘Princess’ Gavelson’s time inside has finally come to an end, and she’s ready for revenge. Unfortunately, being the daughter to the Vice President of the Ravage Motorcycle Club cuts into her plans, as orders must be followed. Trying to settle back into this life is proving difficult when the tables are turned and the woman who framed her is out for blood. Lucky for Princess, growing up in a MC has taught her how to hold her own.
After spending years in hell overseas, Donavon ‘Cruz’ came home to lose the very thing he went into hell for, sending him to the darkest moments of his life. Joining Ravage two years ago was his safe haven, and he protects his family at all costs.
When a dark-haired bombshell struts into the club’s shop, he’s caught off guard but immediately knows she’s the one he’d do anything for. Tough as nails, and taking no crap from anyone, he’s captivated by a woman who could handle this life. Trying to meet the needs of the MC business and follow his heart proves to be difficult when the two collide, and lives are at stake.
Can these two find a way to be together, or will the needs of Ravage cost them everything, including their lives?

k_a_s_i_a | 2016-10-12
Przeczytana: 12 października 2016

Lubię książki o MC dlatego ta od razu przypadła mi do gustu :) Czyta się ją szybko, miło i przyjemnie. Fabuła wciąga od samego początku.
Harlow - Księżniczka - to twarda laska. Nie da sobie w kasze dmuchać:). Wychowała się wśród motocyklistów. Przesiąkła ich stylem życia i zdecydowanie je lubi. Jest zdeterminowana aby zrobić wszystko dla swojej rodziny.
Z kolei Cruz to świetny facet. Jest twardy i z pewnością wie czego chce... Kiedy pierwszy raz spotka Księżniczkę jest zdeterminowany. Chce za wszelką cenę zdobyć Harlow. Niestety para musi trochę przeżyć, aby mieć swoje długo i szczęśliwie. Choć w ich świecie nie jest to takie proste.

gosiuloch | 2018-10-15

Kocham tą książkę!
Harlow czyli Księżniczka była dla mnie całkowitym zaskoczeniem. Lubię w książkach kobiety z pazurem, ale ciężko na takie trafić. A tu pojawiła się taka perełka.
Podziwiałam siłę Harlow i to jak potrafiła skopać komuś tyłek bo ją wkurzył. Nie słuchała głupot, nie biegała w szpilkach a i tak była piękna i cholernie władcza. Za to przy Cooper'ze była mięciutka :)
Cruz za to był idealnym samcem alfa. Co sobie postanowił to tak miało być i kogo obchodzi to że Księżniczka się opiera...
Świetnie napisana książka, pełna akcji i emocji . Znalazłam w niej wszystko to, co uwielbiam i polecam każdemu, kto ma już dość mdłych i płaczących z byle powodu kobietek.

Ania | 2017-10-03

Czytałam już kilka książek o tematyce MC, jedne lepsze, inne gorsze, ale ta okazała się perełką. Księżniczka jest hardrockową kobietą, nie dającą sobą poniewierać. I być może za szybko uległa Cruzowi, ale w tej książce wszystko dzieje się szybko :) akcja goni akcję :) naprawdę podobał mi się styl jakim jest napisana i sama powieść. Nie ma tam żadnego słodzenia, gadania o niczym. Jest konkretnie, seksownie i tak motocyklowo :) polubiłam każdego z bohaterów, nawet te niezbyt lubiane, bo nadały smaczku całej historii. Podobało mi się również jak klub odnosił się do Harlow, szanował ją, ale też nie pozwalał na wiele. No i jest jest cukiereczek - Cooper :) Harlow szybko załapała matcznego bacykla :) a sam Cruz był typowym facetem z jednym w głowie. Ale co tam i tak go polubiłam :) szczerze już bym chciała poczytać o GT i Casey, bo książka skończyła się w takim momencie...:( polecam :)

Kate | 2017-10-04

Nie jestem fanką bikerów ale ostatnio trafiał na całkiem fajne perły. Podobało mi się i to bardzo! Brak owijania w bawełnę, bezpośredniość, gorący główny bohater, laska z jajami, to jest to co lubię :D na pewno będę kontynuować serię :)

Po katastrofie z ''Niepokorną'' postanowiłam sięgnąć po inną książkę o tej samej tematyce, by udowodnić sobie i wam, że istnieją dobre książki o gangach motocyklowych.

''Ravage me'' jest bardzo intrygującym początkiem serii Ravage MC. Historia Cruz'a i Harlow to przykład nietypowej miłości, która trafiła w nich przypadkiem i w całkiem nieoczekiwanych warunkach.

Kiedy Harlow wraca do domu po dwuletniej odsiadce w więzieniu, od razu zwraca uwage na faceta, którego nie było tu przed jej wyrokiem. ''Księżniczka'' nazywa braćmi wszystkich członków ich klubu, ma też zasadę, której trzyma się przez całe dorosłe życie - nie sypia z klubowymi braćmi. Choć od poznania Cruza trzymanie się tej reguły jest wyjątkowo ciężkie, ponieważ od pierwszego spojrzenia czuć napięcie między nimi. Harlow to twarda laska, od dziecka wychowywana pośród członków klubu, wie jak mężczyźni traktują tu kobiety, ale to właśnie dzięki tym facetom, wie jak o siebie zadbać - dopóki nie poznała Cruza nie bała się...

Gabi | 2016-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2016

No cóż uwielbiam książki o MC,przy tej na pewno nie będziecie się nudzić. Podobał mi się wątek sensacyjny, bo do samego końca nie było wiadomo, jakie jest faktycznie sedno sprawy i z czym mamy do czynienia.Księżniczka/Harlow od urodzenia jest związana z Klubem, ponieważ jej brat G.T.i ojciec zwany Pope jest prawą ręką Prezesa MC. Księżniczka jest niesamowicie inteligentną kobietą, która umie doskonale jeździć na motorze, bić się i strzelać, więc gdy po 2-ch latach odsiadki w więzieniu w końcu wychodzi na wolność, spotyka w Klubie Cruza zaczyna między nimi iskrzyć i to bardzo:)) Cruz jest również lojalnym, uczciwym i honorowym bratem, dla niego liczy się przede wszystkim rodzina i gdy Księżniczce grozi niebezpieczeństwo on zrobi wszystko by ją ochronić. Niespodziewane zakończenie książki kusi żeby sięgnąć po drugą część o G.T. i Casey. Miłej lektury:))
A oto cała seria :
1. Ravage Me - historia Cruza i Harlow
2. Seduce Me - historia G.T i Casey
3. Consume Me - hisrotia Tug i...

Kasia_o2 | 2017-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2017

REWELACYJNA. Jedna z lepszych książek z klimatem klubu MC i motorów. Jest w niej wszystko co można kojarzyć z dużym wytatuowanym facetem w skórze i maszyną śmierci między nogami. A na dodatek gdy jest ich więcej niż tylko jeden. Och dzieje się i jest gorąco.

klaudiaziutka | 2018-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2018

Bardzo fajna książka. Szybko się czyta, stale coś się dzieje. Polecam. Chętnie sięgnę po drugi tom tej serii.

tylkojego095 | 2018-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2018

Książka okey.. na pewno ciekawa na jeden raz ;)

Magda | 2019-03-17