Zakochany duch

2014-10-17
2014-10-17
Iwona Żółtowska
duchy młodzieżowe

Osobiście, mnie czytało się bardzo przyjemnie. Z początku może być trochę trudno się połapać i zrozumieć niektóre rzeczy, ale mniej więcej w połowie książki wszystkie wątki zaczynają do siebie pasować i od tamtego momentu fabuła staje się naprawdę ciekawa, przez co drugą połowę książki przeczytałam wprost jednym tchem. Bardzo miła lektura.

Książka wpadła w moje ręce za cenę 2,99 zł i dokładnie tyle jest warta. Nudna i miejscami niespójna historia inspirowana chyba serialem "Zaklinaczka duchów". Całkowita strata czasu.

Po przeczytaniu innej książki Tamsyn Murray pt.,,Dziewczyna i duchy" do,,Zakochanego ducha" podchodziłam z dystansem , nie będąc pewną, czy jest sens. Po jej przeczytaniu mogę śmiało stwierdzić że poziom tej książki jest wyższy, fabuła zrozumiała i wciągająca. Polecam jako lekką lekturę na jeden wieczór :)

Książka ciekawa, napisana lekką ręką. Bardzo książka skojarzyła mi się z serialem Zaklinaczka dusz. Ale oczywiście nie twierdzę że jest to to samo bo tak nie jest. Książka opisuje rzeczy które które większości z nas nigdy by się nie przydarzyły. Ale jak to mówią: Są na świecie rzeczy które nawet filozofom się nie śniły. Polecam :D

Lekka i fajna książka.

Nie tylko dla nastolatek :)

Warta uwagi.

Lekka i fajna książka.

Nie tylko dla nastolatek :)

Warta uwagi.

Jedynymi plusami tej książki była historia, która była lekka, nie wymagająca myślenia oraz fakt iż książkę czyta się szybko. Ale niestety liczyłam na coś więcej. Historia jest przewidywalna, całość jest trochę niespójna i brakuję rozwinięcia akcji, która spowodowałaby, że książka byłaby ciekawsza. Jednym słowem brakuję parę słów wyjaśnienia niektórych sytuacji.
Mimo wszystko polecam przeczytać ją i samemu ocenić.

Mimo...

Książka jest średnia. Spodziewałam się czegoś lepszego. Historia wydawała się ciekawa i momentami naprawdę taka była, jednak to nie było to "coś".
Całe szczęście czyta się w błyskawicznym tempie więc nie jest źle. Czytadełko na jeden wieczór.

Sam pomysł na książkę ciekawy, lecz bardzo nie podobał mi się sposób napisania... taki trochę amatorski i przez to mi trudno się czytało. Na szczęście książka ma niewiele stron, więc ukończyłam ją w jeden dzień.

Świetna książka.
Lekka,szybko się czyta...i ta tajemniczość.
Skye ma dar.Potrafi porozumiewać się z duchami.Jest medium.
Gdy pojawia się Owen,przybywa także problemów...jest jeszcze jej były chłopak Nico :D
Oj będzie ciekawie :D Przeczytajcie,a sami się przekonacie.

Świetna książka.
Lekka,szybko się czyta...i ta tajemniczość.
Skye ma dar.Potrafi porozumiewać się z duchami.Jest medium.
Oj będzie ciekawie :D Przeczytajcie,a sami się przekonacie.

Na początku książka wydawała się nieciekawa, takie sobie lekkie czytadło dla niewymagających czytelników.
Nagle w powieści pojawia się duch Owena, który nie może przejść na poziom astralny. Skye, która jest medium musi mu w tym pomóc. Jednak nie jest to takie proste... Na drodze tej nietypowej dwójce staje miłość, ale... Medium raczej nie powinno spotykać się z duchem, a na dodatek Nico, były chłopak Skye próbuje ją odzyskać.
Gdyby tego jeszcze było mało, okazuje się, że Owen trafił w ręce Salomonarian.
Czy Skye uda się go uratować? I czy Nico na prawdę jest takie zły? Czy Skye wybierze lekkie pocałunki ducha, czy realną, lecz niebezpieczną miłość z Nico?
Koniecznie przeczytajcie!

• 52 książki (2016)