Vagabunda 
Ciężko w szkole? Skądś to znam. Stres że nie dam rady tak mnie zżera i nie daje normalnie funkcjonować. Książki to coś co pozwala chociaż na ten krótki moment się oderwać. "To magia"
17 lat, kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 7 cytatów, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-05-13 23:17:24
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Cykl: Ever (tom 4)

Książka świetna! Nie wiem czemu ale od początku sądziłam, że sprawy potoczą się właśnie tak a nie inaczej. Bardzo polecam!

 
2019-05-11 22:57:00
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Cykl: Ever (tom 3)

Książka dużo lepsza od poprzednich dwóch tomów. Pochłonęłam ją w zaledwie jedno popołudnie. Postać Cartera to jedno z lepszych rzeczy jakie miało miejsce. Eden zastanawia się, co ten facet nawywija w jej i tak "popieprzonym" życiu. Bardzo mi się podobała, moim zdaniem jak na razie najlepsza z tej serii. Zabieram się za następną część. Polecam.

 
2019-05-09 22:47:33
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Cykl: Ever (tom 2)

Książka moim zdaniem niezła. Ale przyznam, że smutno mi było jak bardzo uwłaczający obraz miłości został w niej pokazany. Miłość = seks. Trochę smutne. Oczywiście to co dzieję się poza sprawami łóżkowymi jest dużo ciekawsze. Bijcie mnie, ale bardziej polubiłam Eden niż Ever. Polecam.

 
2019-05-07 23:48:09
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Cykl: Ever (tom 1)

Książka spoko, ale jak dla mnie za dużo w niej seksu. Wiem, że innym taka literatura przypada do gustu, mi zbytnio nie podeszła. Za to zakończenie książki bardzo mnie zaciekawiło. Zabieram się za kolejny tom.

 
2019-05-04 14:22:17
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Seria: Owocowa Seria

Cudowna książka! Tak bardzo brakowało mi książki w której zatracę się bez końca. Była cudowna! Książka opowiada losy Klaudii, bardzo doświadczonej przez los młodej ale silnej kobiety. Polecam każdemu z całego serca!

 
2019-05-03 18:25:46
Ma nowego znajomego: glodnawyobraznia
 
2019-05-03 12:59:25
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Ulubione

Książka taka sobie, niezbyt ciekawa. Jednak sam koniec wydał mi się intrygujący i trochę szkoda, że nie trwał odrobinę chociaż dłużej.

 
2019-05-03 12:57:47
Ma nowego znajomego: Łędina
 
2019-05-03 12:57:45
Ma nowego znajomego: Michał
 
2019-04-28 22:25:07
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Ulubione

Książka w bardzo prosty sposób przedstawiona w krótkich listach pisanych przez dziesięcioletniego Oskara do Boga. Przedstawia jak ludzkie życie potrafi być kruche i ulotne. Najbardziej wzruszyła mnie gra w którą grał Oskar z ciocią Różą ,że każdego dnia będzie udawał że przybyło mu dziesięć lat. Bardzo mnie to rozbroiło ponieważ kiedy Oskar umierał, był szczęśliwy. Jak to powiedział... Książka w bardzo prosty sposób przedstawiona w krótkich listach pisanych przez dziesięcioletniego Oskara do Boga. Przedstawia jak ludzkie życie potrafi być kruche i ulotne. Najbardziej wzruszyła mnie gra w którą grał Oskar z ciocią Różą ,że każdego dnia będzie udawał że przybyło mu dziesięć lat. Bardzo mnie to rozbroiło ponieważ kiedy Oskar umierał, był szczęśliwy. Jak to powiedział "Przeżył całe swoje życie". Polecam każdemu z całego serca.

pokaż więcej

 
2019-04-28 19:13:30
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Ulubione

Książka bardzo ciekawa, głównie zainteresowała mnie tematyka fantasy polskiego autora. Ciekawe krótkie historyjki jedne dłuższe, drugie krótsze. Główny bohater, dwunastoletni Artur, dzielnie znosi życie z ojcem który go bije i ubliża. Najbardziej zaciekawił mnie jednak sam koniec, nie do końca wyjaśniony. Polecam książkę fanom fantastyki oraz młodszej społeczności.

 
2019-04-23 19:12:12
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Ulubione

Książka mnie bardzo zaskoczyła. Postać sławnego Aleksandra Bonapartego Cusha poznaliśmy już na 11 stronie książki i wszystkim od razu wydawał się podejrzany i zasiał w nas ziarno niepewności co do swojej osoby. Ale niepokonany Herkules Poirot który jak zwykle potrafi nas zaskoczyć, obrócił niby wyjaśnioną sprawę o 180 stopni. Kto by się spodziewał? Nikt. Dlatego ta książka tak bardzo mnie... Książka mnie bardzo zaskoczyła. Postać sławnego Aleksandra Bonapartego Cusha poznaliśmy już na 11 stronie książki i wszystkim od razu wydawał się podejrzany i zasiał w nas ziarno niepewności co do swojej osoby. Ale niepokonany Herkules Poirot który jak zwykle potrafi nas zaskoczyć, obrócił niby wyjaśnioną sprawę o 180 stopni. Kto by się spodziewał? Nikt. Dlatego ta książka tak bardzo mnie zaskoczyła i zdobyła moje uznanie. Polecam.

pokaż więcej

 
2019-04-18 09:28:17
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Seria: 50 na 50

Nie wiem dlaczego ale podczas czytania tejże oto książki czułam się niesamowicie pusta. Zupełnie pusta. Kiedy skończyłam ją czytać miałam wrażenie, że wszystko jest obłudą, że całe życie kręci się wokół pieniędzy i zdrady. Nie wiem co mam sądzić. Przeczytana ze względu na obecność na liście szkolnych lektur, ale nie będę udawać, że książka nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie wiem czy mam polecać... Nie wiem dlaczego ale podczas czytania tejże oto książki czułam się niesamowicie pusta. Zupełnie pusta. Kiedy skończyłam ją czytać miałam wrażenie, że wszystko jest obłudą, że całe życie kręci się wokół pieniędzy i zdrady. Nie wiem co mam sądzić. Przeczytana ze względu na obecność na liście szkolnych lektur, ale nie będę udawać, że książka nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie wiem czy mam polecać czy nie. Sami oceńcie.

pokaż więcej

 
2019-03-31 09:48:15
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Autor:
 
2019-03-31 09:47:35
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione
Cykl: Pamiętniki Wampirów (tom 1)

Książka spoko, dla nastolatków na wieczór idealna. Tylko głównej bohaterki nie mogłam zdzierżyć... Co za suka. Chciała mieć wszystko a jak czegoś nie dostawała robiła z siebie skrzywdzoną księżniczkę "O matko nawet na mnie nie spojrzał, jak on mógł mnie tak potraktować?!" Jezus Maria... To jedna z najgorszych postaci EVER. Bella ze Zmierzchu to przy niej miód na serce, naprawdę.

 
Moja biblioteczka
252 211 820
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (17)

Ulubione cytaty (2075)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd