Meandry Szlaku

Marcin Kowalczyk Wydawnictwo: Literacka PKP-Jazda literatura piękna
Literacka PKP-Jazda
2014-01-01
2014-01-01

Okładka książki Nocne mary. Opowieści niekoniecznie na dobranoc Sylwia Błach, Rafał Christ, Arnold Cytrowski, Łukasz Dubianowski, Tomasz Duszyński, Norbert Góra, Maciej Klimek, Marcin Kowalczyk, Marta Kucharska, Wojciech Kulawski, Graham Masterton, Tomek Miłowicki, Karolina Mogielska, Jarosław Adam Pankowski, Rafał Grzegorz Sawicki, Łukasz Śmigiel, Hubert Smolarek, Nadia Szagdaj, Honza Vojtisek, Paweł Widomski, Flora Woźnica, Olek Zielonka
Nocne mary. Op... Sylwia Błach, Rafał...

Bardzo wciągające teksty idealne wręcz do czytania w podróży (pociągiem oczywiście ;) )

Znakomita pozycja dla wszystkich miłośników kolei i gatunku grozy.

Znakomita pozycja dla wszystkich miłośników kolei i gatunku grozy.

Dałem tej książce 10 gwiazdek, żeby inni mieli z czego odejmować. Jeżeli ktoś kiedykolwiek odważy się po tą książkę sięgnąć. Pisanie traktowałem jako swoistą zabawę i lek na wszelkie zło świata. Jestem człowiekiem który nie toleruje słowa "nie da się". Wszystko "się da" jest to kwestia tylko ceny i to niekoniecznie w jakieś walucie. Skoro świat dookoła mi nie odpowiadał, postanowiłem go zmienić i zamieszkać w swoim, lepszym i doskonalszym. Powstała książka, która jest spełnieniem marzeń. Opisuje lęki i obawy, a także prywatne spojrzenie na ludzi i rzeczy dokoła. Często nieobiektywne i takie na przekór. Bo mój książkowy świat jest taki jak moje własne wnętrze.
Tłem do opowieści jest zawsze kolej. Kolej Grabińskiego, Kinga i innych pisarzy, którzy mnie urzekli i wymodelowali. Gdyby ktoś chciał sprawdzić jaki jest ten świat- gorąco zachęcam. Książka dostępna na stronie wydawcy Literacka Jazda PKP.
Dziękuję tym którzy spróbują...

• Kolej
  • Najlepsze z najlepszych