Na zawsze ona

Cykl: Na zawsze (tom 2) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Forever You
HouseOfReaders

Opowieść mężczyzny o miłości, która daje siłę do walki o szczęście i o życie… W życiu Connora Blacka były tylko praca dla konsorcjum, którym kieruje, i kobiety – na jedną noc. Miłość, bliskość, czułość to bajki, w które przestał wierzyć. Aż pojawiła się młoda malarka Ellery i tchnęła w niego nowe życie. Ale los wystawił ich miłość na najwyższą próbę. Przyniósł Connorowi nowe cierpienie i...

Opowieść mężczyzny o miłości, która daje siłę do walki o szczęście i o życie…

Ale los wystawił ich miłość na najwyższą próbę. Przyniósł Connorowi nowe cierpienie i strach, że straci ukochaną – na zawsze.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Ranech | 2014-12-13
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam, Romanse
Przeczytana: 03 listopada 2014

Druga część serii "Na zawsze".
Ta sama historia, tyle że opowiedziana słowami Connora. Pierwsza mnie jeszcze jako tako porwała, przy tej się wynudziłam niemiłosiernie. Tylko kilka nowych scen, reszta to samo, serio.. Ja wiem, że kontynuacja, ale czytałam już wiele serii, gdzie 2 tom był tą samą historią, tylko opisaną z perspektywy mężczyzny i wiele mi się podobało, ba nawet 2 tomy bywały lepsze niż 1, ale nie tu, strata czasu.

Seria "Na zawsze" składa się:
4. Na Zawsze. Collin

Kasiek | 2014-11-29
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014
Przeczytana: 29 listopada 2014

Sceptycznie podchodziłam do tej książki, ponieważ wiedziałam, że jest to ta sama historia, co w pierwszej części, tyle, że opisana z punktu widzenia Connora. Nie miałam ochoty na powtarzanie fabuły, więc długo zwlekałam z przeczytaniem jej i chyba dobrze wyszło, bo czytając ją, wielu wątków już nie pamiętałam. Pojawia się też wiele nowych faktów, które wydarzyły się tylko w życiu Connora. Wszystko razem stanowi dość interesującą całość, którą dobrze się czyta. Myślę jednak, że dwutorowa narracja jest lepszym rozwiązaniem, niż powielanie tej samej fabuły w osobnej książce.

Martoonia | 2014-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2014

Historia znana już z pierwszej książki cyklu Na zawsze. I jak to zwykle bywa w kolejnych książkach z cyklu - ma swoje plusy i minusy. Co podobało mi się najbardziej to to, że w końcu mogłam poznać co tak naprawdę myśli Connor, czym się kieruje i jakie targają nim uczucia. Nie zaprzeczę, że w „Na zawsze” nie do końca polubiłam naszego bohatera, nie zawsze mogłam zrozumieć czemu zachowuje się tak, a nie inaczej, czasem jego zachowanie był aż nadto denerwujące. A tu proszę – nareszcie wiemy co chodzi mu po głowie, z czym się musiał zmierzyć i czemu jemu też jest trudno w tej całej sytuacji. Za to duży plus. Nie mniej jednak historia widziana oczami Connora nie różni się wiele od tej opisywanej oczami Ellery, miałam wrażenie, że niektóre dialogi są żywcem ściągnięte z „Na zawsze”. Z całą pewnością przydałoby się pewne urozmaicenie, a tak w przeważającej części mamy to co już znamy z często wręcz „cukierkowym” wydźwiękiem ;)

Drugi tom serii "Na zawsze" powtarza historię zawartą w pierwszym - mamy dokładnie to samo, tylko opowiedziane przez Connora. Może i teoretycznie jest to dobry pomysł, bo możemy poznać myśli i uczucia drugiej strony, ale mnie nużyło czytanie znowu tych samych dialogów, sytuacji opisanych często tymi samymi słowami. Tu wprawdzie Connor jest narratorem, a mimo to jest jeszcze bardziej ckliwie i tandetnie.

Czytałam już gorsze książki, ale w tej nie ma po prostu nic, co nie byłoby banalne, nijakie i przesłodzone. Nie jestem wzruszona nawet odrobinę, a przecież właśnie po to czytamy takie powieści, prawda? Ta nie spełniła swojego zadania, niestety...

mania_kch | 2014-11-01
Na półkach: Przeczytane, 2015

Historia opowiedziana z perspektywy Connora. Muszę przyznać, że nieco się wynudziłam podczas czytania. Ta część nie wniosła niczego nowego. Było ckliwie, słodko momentami aż za słodko. Wiele scen było dokładnym powtórzeniem tego co było w części pierwszej. Zabrakło mi większej ilości dialogów, za to było mnóstwo przemyśleń Connora.
Książka nie jest zła, ale nie ma w niej niestety niczego porywającego.

AngelFire | 2015-05-10
Przeczytana: 29 grudnia 2014

Znów mamy okazję spotkać Ellery i Connora.Tym razem przeżyjemy tą historię z punktu widzenia Connora

Connor Black jest miliarderem.Ma wszystko.Spotyka się też z wieloma kobietami ale tylko na jedną noc.Głównie z Ashlyn.Jest to siostra Amandy,dziewczyny,która popełniła samobójstwo bo Connor nie chciał z nią chodzić.Więc on pomaga jej przez poczucie winy.Chociaż z drugiej strony może się cieszyć,że poszedł z nią do Klubu S bo właśnie tam spotkał Ellery Lane.Jakie było jego zaskoczenie gdy zobaczył ją rano w swoim domu,przyrządzającą kawę i napój na kaca.Jest nią niezwykle zafascynowany.Zwłaszcza jej cholernym uśmiechem.Po raz pierwszy spotkał na swojej drodze taką kobietę.Jest strasznie uparta.Robi to co chce i nie pyta się nikogo o zdanie.Takiej kobiety mu potrzeba.Nie trudno się w niej zakochać.Jest jedynie na nią wściekły za to,że mu nie powiedziała o chorobie.Connor zdaje sobie jednak sprawę,że musi to przezwyciężyć bo ona go potrzebuje.Musi być zdrowa bo on nie wyobraża sobie...

wiooletka13 | 2014-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2014

Znacznie bardziej podobała mi się ta książka z punktu widzenia Connora. Choć Ellery też nie była zła to Connor wymiata. Mamy tu męski punkt widzenia,to co czuje i jaki jest naprawdę. Życzę każdej dziewczynie takiego faceta jakim był Pan Black po spotkaniu swojej pięknej artystki. Nie mogę doczekać się dalszych losów państwa Blacków.
Polecam tą część jak i jej poprzedniczkę.

Marta | 2015-05-24
Przeczytana: 23 maja 2015

Opowieść o miłości Connora i Ellery widziana z jego punktu widzenia. Muszę przyznać że książka nie wciągnęła mnie tak bardzo jak pierwsza część. Są oczywiście nowe wątki. Warto przeczytać jeżeli polubiliście głównych bohaterów i ich przyjaciół.

Britta | 2014-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2014

Kolejna niesamowita część Serii Forever. Dużo lepsza niż poprzednia. Tym razem historia przedstawiona z punktu widzenia Connora.Szczegółowo pokazane są wszystkie wydarzenia i sytuacje. Niesamowite wewnętrzne przemyślenia Connora względem Ellery powodują moją olbrzymią sympatię do tego bohatera. W pierwszej części Connor długo wydawał mi się nie szczery, momentami wydawało mi się, że udaje i czeka co pokaże los. A tutaj wielkie zaskoczenie. Jego pewność siebie, osobiste przekonania i wiara w przyszłość powoduje moją odmienną opinię o nim. Książka w 3/4 to te same wydarzenia co w pierwszym tomie jednak oparta w bogatsze opisy. Reszta to kontynuacja wydarzeń. Ogólnie tom #2 wywarł na mnie duże wrażenie. Polecam.

Katarzyna | 2015-05-12
Przeczytana: 11 maja 2015

Nie dokończyłam. Książka napisana z perspektywy Connora, chciałam przeczytać, naprawdę, ale czułam się jakbym zaczęła wszystko od początku. Wiem, pojawiły się nowe wątki, ale dowiedziałam się o nich z kolejnej części. Mimo wszystko jeśli masz siłę poznawać ich historię od nowa tylko ze szczegółowym opisem myśli Connora, polecam;)