Wyzwanie czytelnicze LC

Alter Ego

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
9788377320112
Edyta Świętek, powieść, kobieta, los

Życie Niny układa się cudownie: ma wspaniałego męża, kończy studia i jest zadowolona ze swojej pracy, mimo że jej szef jest wyjątkowym draniem. Nagle jednak dobra passa zostaje przerwana i pewnego dnia okazuje się, że straciła niemal wszystko: nie ma już męża i pracy, jest zupełnie osamotniona. Niespodziewanie w życiu Niny materializuje się człowiek, który pojawiał się wcześniej w jej snach przez niemalże całe życie. Co wniesie w jej życie pojawienie się tajemniczego mężczyzny? Czy jej losem rządzi przeznaczenie? A może jest w tym wszystkim jakaś magia?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne