Serce w płomieniach

Okładka książki Serce w płomieniach Richelle Mead
Okładka książki Serce w płomieniach
Richelle Mead Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Kroniki krwi (tom 4) fantasy, science fiction
Kroniki krwi (tom 4)
The Fiery Heart
Nasza Księgarnia
2014-07-09
2013-11-19

Historia miłosna z kłami w tle

Jestem emocjonalnym wrakiem człowieka.... NASTĘPNĄ CZĘŚĆ POPROSZĘ!!!

Jestem emocjonalnym wrakiem człowieka.... NASTĘPNĄ CZĘŚĆ POPROSZĘ!!!

Bardzo lubię ten cykl, nie wiem nawet czy nie bardziej niż Akademię Wampirów. Co do tej książki z cyklu - w tej części akcja zwolniła, bardziej skupiła się na relacjach głównych bohaterów. Taka cisza przed burzą. Na szczęście jest tak samo wciągająca jak pozostałe części, nie sposób się oderwać. No i oczywiście pozostawia wielki niedosyt i aż chce się sięgnąć po kolejną część od razu.

Najlepsza część jak do tej pory. Uwielbiam relację pomiędzy Adrianem i Sydney, a w tej książce to właśnie ona dominuje. Fabuła jest ciekawa i wciągająca jednak nic nie przebije przemiany jaką przechodzi Sydney. Główna bohaterka zmienia się na przestrzeni serii z cichej wycofanej i bojaźliwej alchemiczki w kobietę odważną, pełną życia, która nie boi się powiedzieć co myśli, postawić na swoim i przede wszystkim taką, dla której najważniejsi są bliscy jej ludzie niezależnie od gatunku. Końcówka była oszałamiająca i mega zachęca do sięgnięcia po kolejną część. Polecam bardzo mocno i mam nadzieję, że kolejne tomy utrzymają ten poziom.

Czy ma ktoś tą książkę na sprzedaż ?

Czy ma ktoś tą książkę na sprzedaż ?

Co tu się dzieje! Ten wybuch miłości i namiętności, to zakończenie z jednej strony zaskakujące, z drugiej, po dłuższym zastanowieniu jednak oczywiste, gdyż przez całą książkę wszystko szło zbyt gładko. Momentami było za słodko, mimo to warto przeczytać i brnąć do końca serii.

Spośród tych czterech części, które zdążyłam przeczytać - ta wydaje się najlepsza! Bardzo mocna - namiętna, pełna obaw, wzbudzająca silne emocje pozytywne i negatywne. Zaczynam od razu ochoczo kolejną część, ponieważ kończy się w momencie pełnym akcji.

W ogóle cała ta książka jest dla mnie pełna akcji. Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, co będzie dalej! :)

Moje serce jest w płomieniach.
Potrzebuję więcej.
O MÓJ DMKFJNDKDFSD.

Moje serce jest w płomieniach.
Potrzebuję więcej.
O MÓJ DMKFJNDKDFSD.

Sydney jeszcze do niedawna nie wiedziała, czy powinna
zaufać alchemikom, czy raczej własnym uczuciom. Podjęła
jednak decyzję, która zdumiała ją samą. Po dokonaniu tego
wyboru nic nie staje się łatwiejsze, wręcz przeciwnie. Gdy
przyjeżdża Zoe, siostra dziewczyny, Sydney wątpi, czy
utrzyma swoje sprawy w tajemnicy, zwłaszcza że bardzo
potrzebuje przyjaźni…. Czy zdoła się skupić na doskonaleniu
magicznych umiejętności, skoro jej życiem rządzą
namiętność i pragnienie zemsty?

Sydney jeszcze do niedawna nie wiedziała, czy powinna
zaufać alchemikom, czy raczej własnym uczuciom. Podjęła
jednak decyzję, która zdumiała ją samą. Po dokonaniu tego
wyboru nic nie staje się łatwiejsze, wręcz przeciwnie. Gdy
przyjeżdża Zoe, siostra dziewczyny, Sydney wątpi, czy
utrzyma swoje sprawy w tajemnicy, zwłaszcza że bardzo
potrzebuje przyjaźni…. Czy zdoła się...

Kolejna bardzo dobra pozycja z serii "Kroniki krwi". Tym razem dostajemy prawdziwy opis szczęścia w miłości... Która niestety zawsze wiąże się też z komplikacjami... Już nie mogę doczekać się następnego tomu ;)

Ostatnie rozdziały bardzo mną wstrząsnęły. Powiem otwarcie, jestem w szoku. Książka oczywiście super. Idealna dla nastolatków. Jestem tylko trochę zirytowana ,że na sześć części czwarta została przetłumaczona jako ostatnia (co moim zdaniem sensu nie ma najmniejszego),a co za tym idzie nie została przedstawiona w wersji książki tylko jako ebook. No sorry ale strasznie mnie to zdenerwowało. Ale oczywiście polecam bardzo do przeczytania :)

• Wampiry