Krwawiące serca

Cykl: Kroniki rodu Drake'ów (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit Press
horror
Sherry

Drake’owie i ich przyjaciele zostaną poddani próbie, kiedy plaga groźnych wampirów zagrozi Violet Hill. Kuzynka Lucy, Christabel, mieszka w Violet Hill od niedawna, a przyzwyczajenie się do życia w małym górskim miasteczku, zupełnie różnego od tego, które wiodła dotąd w wielkim mieście, jest wystarczająco trudne. Rygorystyczne godziny powrotów do domu narzucane przez rodziców Lucy są dla niej najgorsze. Przecież w tak małym mieście nie może zdarzyć się nic groźnego. Jednak uwagi Christabel nie umknęły pewne tajemnicze wydarzenia; wydaje jej się, że Lucy, jej chłopak Nicholas i jego brat Connor dzielą sekret, którego Christabel nie rozumie – a który prawdopodobnie jest śmiertelnie niebezpieczny. Choć Christabel nie chce tego przyznać, bardzo chciałaby dzielić jakikolwiek sekret z Connorem Drake'em. Kiedy zostaje porwana przez brutalne wampiry Hel-Blar, Violet Hill staje w obliczu poważnego zagrożenia, więc Lucy i Connor wprowadzają ją wreszcie w sprawy nieumarłych. Razem muszą znaleźć sposób, by ostatecznie wytępić Hel-Blar.
Nie jest łatwo być nowym w mieście, a Christabel Llewelyn z pewnością jest nowa. Nie zna Violet Hill, nic nie wie o życiu na wsi i absolutnie nic o wampirach. A ponieważ jej kuzynką jest Lucy Hamilton, mogą być z tego problemy... Chłopak Lucy to jeden z braci Drake'ów, jej najlepsza przyjaciółka jest księżniczką z rodu Drake, a wszyscy Drake'owie to wampiry.
Ale to nie jedyni nieumarli w Violet Hill. Miasto opanowały inne, dużo bardziej niebezpieczne wampiry – Hel-Blar. Kiedy Christabel zostaje uprowadzona jako zakładniczka przez ich przywódczynię, Drake'owie muszą zacząć działać.

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/

Wreszcie doczekałam się mojej Lucy!
Świetna część. Pełna napięcia, śmiechu i romantycznych momentów. Wprost nie mogłam się od niej oderwać. Ucieszył mnie fakt, iż było w niej dużo Lucy i jej szalonych pomysłów :D.
Polecam!

Fleur | 2015-10-14
Przeczytana: 08 października 2015

Trochę krwi upłynęło od ostatniego mojego spotkania z Drake'ami i chyba coś się u nich przez ten czas popsuło.
Po pierwsze: Lucy! Czy ktoś mógłby ją porządnie trzasnąć?! Może Nick, albo raczej Sol pierwsza się na to zdobędzie? Bo jeśli nie, to ja mogę dłużej tej jej głupkowatej arogancji i irytującej trzpiotowatości nie wytrzymać...
Po drugie fabuła, jak kulała wcześniej tak kuleje nadal. Błędy merytoryczne: ktoś już wyszedł, a nagle idzie na samym końcu. Czemu dopiero teraz zaczęło mnie to wkurzać?
No i ta wszechogarniająca miłość, zakochanie kolejnych to braci, wszyscy podobierani w pary, nie istnieją już jako pojedyncze jednostki... Trochę to nudne, prawda? Przydałoby się jakieś pompatyczne zerwanie, dramat, trochę dreszczyku... Czy proszę o zbyt wiele?

Lexie | 2013-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2013

Każda kolejna część serii jest lepsza od poprzedniej. Jakby autorka stawała się coraz lepsza w kreowaniu tej historii. Praktyka czyni mistrza ~ czyż nie?
Pierwszy raz, któraś z części skończyła się w sposób, w którym od razu chce się wiedzieć co będzie dalej.
Już się nie mogę doczekać kiedy sięgnę po kolejną część!

Chyba najlepsza z serii. Wspaniała, wartka akcja i ciekawa fabuła. Jedynie zakończenie trochę zaskakujące i niespodziewane.

PolkaPati | 2016-09-03
Przeczytana: 03 września 2016

Kolejna część cyklu trafiła w mój gust, z początku nie mogłam sobie przypomnieć o co chodziło w tej książce lecz po kilku stronach już sobie przypomniałam. Zaczęłam ten cykl od tomu trzeciego, i piątego bardzo mi sie spodobały. Będąc na wakacjach kupiłam część czwartą i również bardzo mi się spodobała. Jest pełna uroku i szybko sie ja czyta, wciąga na Maxa. W tej książce można sie utożsamić z niektórymi bohaterami :)
Okładka książki typowa wampiryczna okładka. Na pewno sięgnę po resztę cyklu.

Irmina | 2014-04-23

Świetna, świetna, świetna! Lucy i Nicholas, jedna z najlepszych par ever! Cieszę się z decyzji Lucy. Solange, którą kiedyś tak lubiłam, strasznie mnie denerwuje! Ostatnia scena zastanawiająca...

Karolina | 2014-08-11
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Ksiażka jest świetna. Pełno akcji i humoru. A co najlepsze, w końcu, po długim oczekiwaniu jednym z narratorów jest Lucy. Zwroty akcji sa zaskakujące i dynamiczne.
Serdecznie polecam :).

Marta | 2012-07-10
Przeczytana: 05 lipca 2012

Już czwarta część Kroniki Rodu Drake'ów i tak samo nie przewidywalna i pełna akcji i uczuć jak pozostałe.Nie można się przy niej nudzić ;)

Agaaxd | 2013-02-12

Tą książkę lubię najbardziej z całej sagi . Jednak najlepiej czyta mi się o Lucy i Nicolasie . :D Polecam !

Satis | 2014-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2014