Serce w płomieniach

Richelle Mead Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Kroniki krwi (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
The Fiery Heart
Kroniki krwi (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
2014-07-09

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Historia miłosna z kłami w tle

8 Link do recenzji

Moje serce jest w płomieniach.
Potrzebuję więcej.
O MÓJ DMKFJNDKDFSD.

Sydney jeszcze do niedawna nie wiedziała, czy powinna
zaufać alchemikom, czy raczej własnym uczuciom. Podjęła
jednak decyzję, która zdumiała ją samą. Po dokonaniu tego
wyboru nic nie staje się łatwiejsze, wręcz przeciwnie. Gdy
przyjeżdża Zoe, siostra dziewczyny, Sydney wątpi, czy
utrzyma swoje sprawy w tajemnicy, zwłaszcza że bardzo
potrzebuje przyjaźni…. Czy zdoła się...

Kolejna bardzo dobra pozycja z serii "Kroniki krwi". Tym razem dostajemy prawdziwy opis szczęścia w miłości... Która niestety zawsze wiąże się też z komplikacjami... Już nie mogę doczekać się następnego tomu ;)

Ostatnie rozdziały bardzo mną wstrząsnęły. Powiem otwarcie, jestem w szoku. Książka oczywiście super. Idealna dla nastolatków. Jestem tylko trochę zirytowana ,że na sześć części czwarta została przetłumaczona jako ostatnia (co moim zdaniem sensu nie ma najmniejszego), a co za tym idzie nie została przedstawiona w wersji książki tylko jako ebook. No sorry ale strasznie mnie...

Bardzo mi się podobało ze książka jest napisana z punktu widzenia dwóch osób. Zakończenie bardzo ciekawe.

Intryga się zaostrza. Serce nie sługa. Czy wszystko będzie łatwo ukryć? Aj, smakowity kąsek z tej książki.

Powieść ciekawie napisana, pełna miłości pomiędzy Adrianem Iwaszkowem, a Sydney. Informacje zawarte ogółem, a zarazem szczegółowo. Taki styl pisania jest naprawdę dobry. Intrygujące sytuacje z życia rodziców Sydney, problemy z Zoe, sekrety ujawnione przyjaciołom i zaufanie, które zostało wystawione na próbę.
Polecam książkę ze względu na ciekawą formę zapisanego tekstu,...

Spodziewałam się czegoś lepszego.

Minus za skaczącą narrację. Uważam, że poprzednie tomy były lepiej pisane. Dodatkowo w polskim przekładzie znalazłam mnóstwo błędów - zarówno literówek, jak i błędów rzeczowych.

Super :) Nie przypuszczałam, że aż tak się wciągnę.

Dyskusje

1 399