Kawały, czyli anegdoty polityczne z PRL i nie tylko

historyczna

Inne narody europejskie mają znacznie mniej dowcipów politycznych, bo liczba ich jest odwrotnie proporcjonalna do sytuacji im normalniejsze warunki polityczne, tym mniej powodów do wyśmiewania. Jeden z najpopularniejszych satyryków, Jan Pietrzak, oskarżony o powtarzanie starych kawałów, odpowiedział: &apos,No to co, że stare. Szekspir też jest stary. Mickiewicz także, a o nich nie zapominamy&apos,.

Gerrit | 2015-11-28
Rilla | 2012-01-31