Wrapped Always and Forever

Okładka książki Wrapped Always and Forever M.J. Fields
Okładka książki Wrapped Always and Forever
M.J. Fields Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Wrapped (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Wrapped (tom 3)
Smashwords Edition
2013-05-11
2013-05-11

Hmmm... od czego by tutaj zacząć. Zacznę od samego początku:)
Sięgnęłam po tą serię przeczytawszy uprzednio tylko i wyłącznie ogólną recenzję pierwszego tomu. Opis sugerował lekki romans dojrzałej kobiety z młodszym muzykiem rockowym. Temat troszkę oklepany. Schemat dobrze znany ona skromna, odpowiedzialna, bojąca się zaangażować a On młody muzyk, świat dopiero co otworzył dla niego drzwi do sukcesu, wywiady, koncerty, imprezy, narkotyki.
Pomimo tego mojego wyobrażenia sięgnęłam po tą serię.
I dzisiaj z perspektywy czasu uważam, ze podjęłam właściwą decyzję gdyż Seria Wrapped okazała się REWELACYJNA i jakże inna od mojego wyobrażenia.

Tak jak ja byłam zaskoczona rozwojem fabuły w tej serii tak nie chciałabym opowiadać co się w niej znajduje. Życzyłabym sobie abyście również mieli okazję i możliwość przeżycia takich emocji, jakie ja przeżywałam.
Na pewno seria jest obfita w wydarzenia i emocje. Na jednej szli znajduzje się miłość, przyjażń, rodzina, niewinność a na drugiej to co najgorsze czyli, uprowadzenie, molestowanie, ogromna intryga, agresja, szantaż a nawet śmierć. Jak myślicie co zwycięży?

Doświadczenia przeżywane przez głównych bohaterów, niesprawiedliwość losu, krzywda wyrządzona przez nie wiadomo kogo, brak zaufania, nie jednego z Nas pokonałoby. Ja sama niejednokrotnie czytając tą serię traciłam nadzieję na lepsze.

Ogromna miłość pokazana w tej serii jest jedynym ukojeniam dla głównych bohaterów i dla Nas samych czytelników. Ale czy tylko miłością człowiek może oddychać, żyjąc w izolacji, uciekając od brutalnego świata?

Jestem pod ogromnym wrażeniem Serii jako całości. Inteligentnym i stanowczym dozowaniem napięcia oraz budowaniem przeróżnych emocji. W tej serii znalazłam to wszystko co lubię.
Koniecznie musicie to przeczytać !!!!

Jeśli chodzi o Wrapped Always and Forever jest to ostatnia część tej serii. Nie brakuje w niej dosłownie niczego. Płakałm, śmiałam się, złościłąm się, miałam nadzieję na lepsze. Mnóstwo wydarzeń powoli odkrywających wszystkie tajemnice. Ponownie zaskoczyła mnie i to niejednokrotnie. Z niedowierzaniem czytałam kolejne rozwiązywane tajemnice. I powiem tylko tyle, SZOK z jakich powodów wszystkie te wydarzenia miały miejsce.

Hmmm... od czego by tutaj zacząć. Zacznę od samego początku:)

• Przeczytane w 2014

Dodaj cytat z książki Wrapped Always and Forever