Klucze życia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
justiiii88

Ewa May jest znaną naturoterapeutką, uzdrowicielką i doradcą życiowym. Zajmuje się też dziennikarstwem i rękodziełem artystycznym. Jest kobietą o ogromnej sile ducha i wrażliwości. Od wielu lat zajmuje się naturoterapią, samodoskonaleniem i rozwojem duchowym. Jej szczególnym darem jest barwa i dźwięk głosu, którym uzdrawia. Jej medytacje i ćwiczenia wprowadzają w stan głębokiej relaksacji i odprężenia.
Jeśli potrzebujesz impulsu, inspiracji i energii, aby zmienić swoje życie na lepsze i zacząć realizować odkładane zawsze na później marzenia, to Klucze życia są dla Ciebie. Są one przekazem Energii, Siły Woli i Światła, przez co otwierają drzwi do nowej rzeczywistości pełnej szczęścia, samorealizacji, miłości, pieniędzy i sukcesu.

źródło opisu: http://talizman.pl/7207-klucze-zycia-01001138.html

źródło okładki: zdjecie autorskie