Tydzień na uwiedzenie

Cykl: Spindle Cove (tom 2) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
A Week to Be Wick
Wildstyle

Nie wszystkie młode damy myślą o balach, flirtach i zdobyciu męża. Minervę Highwood pochłania… dość osobliwa dziedzina nauki. Tę pasję przewyższa tylko miłość do siostry. Dlatego Minerva przerywa swe badania prowadzone w zaciszu Spindle Covei składa gwałtowną wizytę wicehrabiemu Payne. Jej siostrę ma połączyć z nim wkrótce zaaranżowane małżeństwo, a Payne słynie z miłosnych podbojów… Minerva...

Minerva proponuje mu układ. On się nie oświadczy. W zamian otrzyma coś, na czym mu bardzo zależy. Po jednym wszakże tajemniczym warunkiem: będzie towarzyszyć Minervie w jej naukowej wyprawie do Edynburga.
Rozpoczyna się niebezpieczna podróż, gdzie czyhają nie tylko zasadzki bandytów, ale i serca…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1563/tydzie%C5%84-na-uwiedzenie

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1563/tydzie%C5%84-na-uwiedzenie

wiejskifilozof | 2014-12-30

Mam taki sentyment,do angielskich romansów historycznych.Może dlatego,że są proste i lekkie.
Czyta się je fajnie i wywołują uśmiech na twarzy.
Wiem,zrobiłem błąd,że czytam od drugiego tomu.Ale w bibliotece ktoś zabrał tom pierwszy i jeszcze nie oddaje :-)
Główna bohaterka to naprawdę fantastyczna dziewczyna.Od razu ją polubiłem.
Nosi okulary i lubi jak jej narzeczony pieści ją w pewniej oralny sposób.
No i jak nie lubić takiej kobiety,która do tego pasjonuję się geologią :-)
Czy książka coś wniesie do mego życia ? Pewnie nic,oprócz tej najważniejszej rzeczy.
Radości z czytania.

Heathcliff1510 | 2015-03-02
Przeczytana: 2014 rok

Książka o tytule niosącym w sobie obietnicę uwiedzenia w zaledwie siedem dni, mnie oczarowała już po pierwszej stronie, czyli po jakichś 30 sekundach. Jestem zdziwiona tak małym zainteresowaniem powieściami Tessy Dare w Polsce, gdyż za oceanem jest wprost uwielbiana za tworzenie niezwykle wyrazistych, mięsistych bohaterów, swój wyborny humor i lekkość pióra. Oczarowana sięgnęłam po pozostałe pozycje z serii Spindle Cove w języku angielskim, chociaż zwykle tego nie robię, głównie z powodu lenistwa i niechęci przerywania czytania co kilkanaście linijek, żeby coś sprawdzić. :) "Tydzień na uwiedzenie" posiadam w swoich zbiorach i często do niego zaglądam zarówno w deszczowe, jak i słoneczne dni.:)

Montgomerry | 2017-02-20
Przeczytana: 18 lutego 2017