Truskawkowy Milioner

Wydawnictwo: Złote Myśli
9788375820713
biznes, finanse

Tak, Ty też możesz być bogaty, jeśli dasz mi 7 minut swojego czasu... Nazywam się Robert Maicher. Mam 26 lat i jestem milionerem. Chcę Ci opowiedzieć, w jaki sposób z biednego chłopaka zmieniłem się w bogatego człowieka i pracuję tylko dlatego, że uwielbiam to robić. Jeszcze kilka lat temu, jedyne co wiązało mnie z dużymi pieniędzmi to było tylko ogromne pragnienie ich posiadania. Ciężko pracowałem przez całe dnie, ale moja sytuacja finansowa była beznadziejna. Pieniędzy starczało mi jedynie na podstawowe potrzeby a i to tylko dzięki temu, że mieszkałem z rodzicami. Życie mnie nie rozpieszczało. Pochodziłem z biednej rodziny, która mieszkała w małej wiosce bez żadnych perspektyw na lepszą przyszłość. Mój pierwszy biznes okazał się totalną klęską finansową. Drugi zakończył się straszną awanturą, której sprawcą okazał się dyrektor miejscowej szkoły. Potem wcale nie było lepiej. Próbowałem mnóstwa różnych rzeczy, za każdym razem całym sercem angażowałem się w kolejne przedsięwzięcia i ciągle nic. Pracowałem na farmie truskawek klęcząc czasami po 13 godzin...Dorabiałem na budowach, innym razem sprzedawałem kwiaty, by zarobić na jedzenie... Gdy miałem 21 lat sytuacja rodzinna zmusiła mnie do podjęcia radykalnych działań. Moi bracia wyjechali za granicę do pracy, a ja musiałem pomagać ojcu na roli, przez co nie miałem żadnej możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy. Miałem przystawiony pistolet do głowy: albo w końcu coś wymyślę i zacznę zarabiać prawdziwe pieniądze, albo za pół roku, gdy będę chciał zaprosić jakąś dziewczynę do kina, będę musiał iść po pieniądze do mamy. Jestem pewien, że nie odmówiłaby mi, ale ja nie chciałem tak żyć. zdesperowany, zacząłem surfować po Sieci w poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania. W końcu odkryłem nowatorski sposób zarabiania. za swoje ostatnie oszczędności kupiłem domenę, zrobiłem porządną stronę WWW i wtedy zaczęło się. Niespodziewanie, z miesiąca na miesiąc moja sytuacja naprawdę zaczęła się polepszać. Na moje konto wpływało coraz więcej pieniędzy. Byłem na prostej drodze do bogactwa. I nagle wszystko się skończyło. Firma, z którą nawiązałem tę dochodową współpracę zerwała umowę i przestała wypłacać mi pieniądze. Prysły marzenia, a ja się załamałem. I wtedy zaryzykowałem zdesperowany, zrobiłem jeden krok, który całkowicie odwrócił moją sytuację. Najciekawsze jest to, że nigdy bym go nie zrobił, gdyby nie niedawna klęska. Moja porażka okazała się ostatecznie błogosławieństwem i największą okazją w życiu. Dzięki temu obecnie doskonale mi się powodzi, a to dopiero początek moich sukcesów. Dlaczego opowiadam Ci tę historięaNapisałem książkę, w której dokładnie opisuję, jak stałem się milionerem. Szczerze odkrywam swoje porażki i błędy na drodze do wymarzonych pieniędzy. Lekcje, jakie dało mi życie mogą stać się dla Ciebie inspiracją do znalezienia Twojej drogi do pierwszego miliona. Na 151 stronach zamieściłem praktyczne i sprawdzone porady, które pomogą Ci w szybkim osiągnięciu zamierzonego celu. Jeśli w tym momencie wygrałbyś milion dolarów, czy nadal robiłbyś dokładnie to samo co robisza Powyższe pytanie może okazać się kluczowe dla zmiany Twojego myślenia w kwestiach finansowych. Większość z nas, niestety, nigdy nie zadaje sobie jednak podobnych pytań. Dlaczego jest to takie istotnea Przede wszystkim musimy zauważyć, że pojęcie praca oraz pieniądze nie są sobie równoważne. Niektórzy mówią Szukam pracy , a tak naprawdę mają oni na myśli Szukam pieniędzyzrozumienie różnic tkwiących w tych dwóch pojęciach jest niesamowicie ważne, ponieważ właśnie wtedy będziesz w stanie uświadomić sobie, że istnieją tylko cztery możliwości: Pracować i nie zarabiać pieniędzy, Pracować i zarabiać pieniądze, Nie pracować i nie zarabiać pieniędzy, -Nie pracować i zarabiać pieniądze. Która z powyższych opcji najbardziej Ciebie interesujea O ile zrozumiała i logiczna jest druga oraz trzecia możliwość, o tyle pierwsza i czwarta może wydawać się bardzo niesprawiedliwa. Pamiętaj jednak, że to tylko p

książek: 2045

Kolejna bzdurna książka, na fali young millioner i Kyosakiego, przeczytałem te książkę przed spotkaniem się z autorem, ale złamał rękę i nie doszło do naszego spotkania.

Tak od siebie dodam, ze z tych ludzi których poznałem i uważam za niepodważalne Autorytety, od których można się uczyć ale w większości prawie nic nie publikują lub nie dawno zmarli. A miałem okazję nie tylko wychować się na ich książkach, ale poznać ich osobiście oraz uczęszczać na ich seminaria lub konferencje. Często przed tą szaloną falą, jak zostać milionerem nic nie robiąc w weekend, wmawianiem ludziom (nawet przedsiębiorcom) że oni to są skuteczniejsi i wiedzą coś czego ty nie wiesz. Okazało się że to ja wiem więcej niż oni.....

Kogo ja polecam:
- Krzysztof Habich, http://www.krzysztofhabich.pl/ - jedna z najbardziej niezwykłych postaci polskiego Biznesu. Pierwsze książki jakie przeczytałem dotyczące (ogólnie prawa, bankowości, przedsiębiorczości) była jego autorstwa, "Ostatnich Gryzą Psy". Jako...

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 15 grudnia 2013

Mimo dość sensownych treści oceniam ją bardzo nisko ze względu na brak wiarygodności. Autor opowiada wiele historii z dzieciństwa, które tak naprawdę każdy mógł wymyślić na potrzeby książki (nie twierdzę, że nie są prawdziwe). W zarobienie miliona poprzez programy partnerskie, wstawianie linków na swoje strony internetowe po prostu nie wierzę. Nikt wiarygodny wcześniej o tym nie pisał, więc tym bardziej trudno wierzyć anonimowemu autorowi. Robert Maicher może będzie milionerem jeśli napiszę jeszcze kilka podobnych książek i sprzeda je naiwnym. Z ciekawości można się zapoznać z jej treścią chociaż traktować tą pozycje należy z odpowiednim dystansem.

hienka7 | 2012-12-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 09 grudnia 2012

Książka napisana prostym językiem mówiąca o próbach jakie autor podejmował w drodze do zdobycia bogactwa. Wniosek jaki wypływa z lektury tej pozycji jest taki, że porażka nie istnieje jest ona tylko kolejnym doświadczeniem pozwalającym na zdobycie cennego doświadczenia, które można wykorzystać w przyszłości i być może tak jak autor zdobyć miliony. Z pewnością motywuje do działania. A więc jak kiedyś śpiewał zespół Boys: "NIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ. WSTAWAJ I WALCZ TO TWOJE DZIEŁO WSTAWAJ I WALCZ O LEPSZY BYT"

Artur Klemencki | 2014-02-08

Raczej nie przypadła mi do gustu. Można oczywiście przeczytać ale nie jest to pozycja obowiązkowa.

rinho91 | 2012-03-03

Książka napisana prostym językiem, z pewnością trafi do każdego odbiorcy. Lektura traktująca o motywacji. Jedna z wielu podobnych na rynku. Pragniesz dostać dawkę energii do działania? Na pewno się nie zawiedziesz.

bulq | 2017-01-23
Na półkach: Audiobook, Przeczytane