Mądre Bogate Dziecko

Wydawnictwo: IPE
biznes, finanse

Została ona napisana dla rodziców, którzy rozumieją zmiany zachodzące na świecie i podejrzewają, że nasz obecny system edukacji może niewystarczająco zaspokajać specyficzne potrzeby ich dzieci. Skierowana jest do rodziców, którzy wolą czynnie angażować się w kształcenie swoich dzieci, zamiast zrzucać odpowiedzialność za to na system oświaty.

Tomasz | 2019-03-20
Przeczytana: 2014 rok

Szczególnie polecam młodym rodzicom i świadomym nastolatkom.

grizzly | 2018-03-30
Przeczytana: 30 marca 2018

Książka bardzo ciekawa, motywująca i skłaniająca do działania. Z pewnością sięgnę po więcej pozycji tego autora. Polecam wszystkim tym, którzy chcą "pobudzić inteligencję finansową". Pozdrawiam :)

moneygrabbing | 2016-04-16

Klasyka. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce rozszerzyć wiedzę o finansach osobistych.

| 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

Do wszystkich czytających tą „recenzję”:
Przed czasami lubimyczytac.pl również prowadziłem listę książek przeczytanych. Właśnie do niej dotarłem, niestety nie rozpisywałem się po przeczytaniu każdej pozycji. Są to xsiążki, które przeczytałem między 11.2010, a 09.2011. Oprócz tytułu zamieszczałem ocenę Treści i Formy i, niestety tylko ją będę dodawał w tym zestawieniu. (trochę z racji tego, że pamięć zawodna i nie wiem czy byłbym w stanie się wartościowo o wszystkich pozycjach wypowiedzieć).
T: 9
F: 5