Siła Pewności Siebie!

Wydawnictwo: Brian Tracy
biznes, finanse
Enen

Pewność siebie jest kluczem do sukcesu w wielu obszarach życia. Determinuje ile możesz zarabiać, jak bardzo jesteś szczęśliwy, odpowiada za jakość twoich relacji z innymi ludźmi, wpływa na to, że przyciągasz do swojego życia okazje, ludzi, rzeczy, których pragniesz. Twoja pewność siebie jest jednym z najistotniejszych warunków Twojego sukcesu! Wyzwanie dzisiejszych czasów polega na tym, że...

Twoja pewność siebie jest jednym z najistotniejszych warunków Twojego sukcesu!

Wyzwanie dzisiejszych czasów polega na tym, że wielu z nas zostało wychowanych w poczuciu niskiej samooceny. To poczucie kłóci się w rzeczywistości z naszym potencjałem i realnymi możliwościami osiągania celów, realizacji naszych życiowych marzeń.

W programie "Siła pewności siebie" poznasz krytyczne elementy odpowiedzialne za budowanie wysokiej samooceny, strategie "przeprogramowania" swojego myślenia, na takie które w naturalny sposób podniosą Twoją pewność siebie, na wyższy poziom

W programie:

Podnieść swoją samoocenę na wyższy poziom
Pokonaj negatywne myślenie
Buduj poczucie własnej wartości

źródło opisu: Brian Tracy International, 2011

mbutterfly | 2013-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2013

Świetnie motywujący audiobook. Polecam słuchać co jakiś czas.

Magdalena K | 2013-12-30
Przeczytana: grudzień 2013

UWAGA! To ponad godzina motywującego wykładu, która może ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE! Wspaniały sposób na rozpoczęcie nowego roku, od zmiany nastawienia.

Braian Tracy nie jest postacią mi obcą jednakże, jak dotąd, obce jest mi recenzowanie audiobooków. Z „Siłą pewności siebie” spędziłam kilka wspaniałych minut podczas świątecznej podróży w rodzinne strony. Absolutnie nie uważam by ten czas był stracony. Tracy to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy mówca, motywator, coach na świecie. Jeden z nielicznych ekspertów biznesowych, których książki i wykłady powodują, iż faktycznie zaczynasz zmieniać swoje życie.

Wszyscy doskonale wiemy, jak w dzisiejszych czasach ważnym jest, by mieć poczucie własnej wartości. Jak sprawić, by decyzje, które podejmujemy każdego dnia miały dla nas jak najlepszy skutek? Co zrobić, by osiągnąć spełnienie na gruncie zawodowym i prywatnym. Jak prowadzić własną firmę, bądź odnajdywać się w firmie innych? Brian Tracy udzieli Ci na te i inne pytania wyczerpującej...

Lisek | 2015-09-26

Jestem raczej na nie. Wstęp ciekawy i konkretny, ale dalej już mamy ezoterykę, siłę przyciągania, wibrację myśli...

faaz | 2017-03-12
Przeczytana: 12 marca 2017

Pozycja ciekawa.
Myślę, że jeśli potraktujemy ją jako dodatek w naszym rozwoju,
to może pomóc. Natomiast nie robiłbym z tego fundamentu pod samorozwój,
bo dość sporo jest w tej pozycji naukowych bzdur, jak np. używanie 2-10% mózgu (korzystamy z całego mózgu!). Jednak jeśli weźmiemy to i kilka innych rzeczy jako "metafory" i przełożymy na własne życie to myślę, że może otworzyć oczy na pewne rzeczy :) Wiele z tych rzeczy jest totalnie nienaukowych, jednak potraktowanie ich metaforycznie może dać pewne efekty. Ogólnie polecam, przyjemnie się słuchało.

Olek | 2015-03-30
Przeczytana: 30 marca 2015

Książki Briana Tracy'ego mają w sobie tą magiczną moc, że potrafią zmienić najgorszego pesymistę w pełnego chęci do życia i działania optymistę.

Zacząłem słuchać audiobooka podczas moich treningów biegowych, jak do tej pory zawsze słuchałem muzyki. Bądź co bądź, Brian Tracy przez te dwie godziny nie zanudził mnie swoim monologiem, ba, sprawił, że biegało mi się lepiej.

Michał | 2013-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2013