Brudny świat

2014-02-07
2010-03-15
9788379420735

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Książkę czytałam parę lat i pamiętam,że mi się podobała zresztą jak wszystkie książki p. Agnieszki. Jeszcze nie trafiłam na taka, która bym odłożyła.... ale chyba jednak trafiłam na najsłabsza... chociaż też nie do końca.... ahh chodzi o to,że przez pierwsze około 190 stron jest nudno 🙈 sam cud, miód, malina.... widac ze autorka naprawde doszlifowala swoj talent przez te lata 😊 Potem zaczyna się rozkręcać no i ta końcówka.... muszę przyznać,że zapomniałam o niej i przypomniało mi się dopiero jak przeczytałam czyli dwa razy autorka mnie zaskoczyła!
No i tak przez pierwsza część książki potrzebujemy dużej dawki kofeiny żeby nie zasnąć i może jakaś miętkę na 🤢🌈 na nastepna część książki potrzebujemy wygodne miejsce,bo wciąga, a na zakończenie koniecznie Chusteczki!!

Bardzo dobra, ale żałuję, że ją przeczytałam. Przygnębiła mnie, czytało się dobrze chociaż ciągle miałam wrażenie, że koniec mi się nie spodoba.
Okładka moim zdaniem beznadziejna.

Okładka moim zdaniem beznadziejna.

Książka ma w sobie dużo emocji i wzruszających momentów. Kończy się w sposób jak dla mnie zaskakujący , bez chusteczek się nie obyło.

Bardzo polecam, bo naprawdę warto!

Bardzo polecam, bo naprawdę warto!

Ten kto czytał choć jedną książkę Agnieszki Lingas - Łoniewskiej to schemat zna :) On tzw. bar boy ona taki współczesny Kopciuszek. Tylko tym razem chyba nie jest jak w bajce. Dlaczego? Przeczytaj...

Tytuł który mocno oddaje treść książki...
Książka, która na pewno zostaje w pamięci

Tytuł który mocno oddaje treść książki...
Książka, która na pewno zostaje w pamięci

Czy trafię w końcu na jakąś złą książkę tej autorki i nie będę chciała więcej i więcej? Chyba to się nigdy nie zdarzy. ;)

Kati jest kobietą przed trzydziestką, ma synka Jimmi' ego, pisze teksty dla zespołu Semtex, najpopularniejszej kapeli w całym Los Angeles. I ma słabość do jednego, zepsutego wokalisty zespołu.

Tommy to zepsuta, typowa gwiazda rocka. Jego życie to imprezy, alkohol, narkotyki i kobiety na jedną noc. To wszystko się zmienia, gdy zaczyna zwracać większa uwagę na swoją cichą i spokojną tekściarkę.

Kati nie miała łatwo w życiu przed współpracą z Semtexem. Była w toksycznym małżeństwie z psychopatycznym mężem, które zakończyło się tragicznie. Jej synek od tamtej pory nie mówi. Pracuje z nim nad tym, ale efektów jest mniej niż więcej. Pewnego dnia na koncercie zespołu udaje jej się wejść za kulisy i poznać boskiego Tommy'ego Cordella. Pokazała mu kilka swoich tekstów piosenek i dzięki temu zdobyła najlepszą prace na świecie o której marzy nie jeden fan Semtexu.
Tommy nie sądził, że jego życie może wyglądać inaczej niż do tej pory. Że jego brudny świat może nabrać barw. Że może odnaleźć prawdziwą mi w kobiecie. Jego stosunki z Kati na samym początku były dość napięte. On imprezował, ona go z rana budziła i zawoziła do studia. Na początku go drażniła tym, że cokolwiek jej powie czy zrobi ona się głupio rumieni. Jednak po jakimś czasie odkrył, że tak naprawdę zarumieniona Kati, brunetka o pięknych zielonych oczach nie jest u obojętna. O że chce się nią opiekować. Tą małą dziewczynką jak ją nazywał. Jeszcze bardziej zapragnął być częścią jej życia, gdy poznał jej syna. To właśnie przy wokaliście chłopiec wypowiedział swoje pierwsze słowo i zaczął się otwierać. Ale czy cicha Kati, matka i tekściara pasuje do szalonego i głośnego życia Tommmy'ego Cordella?
Książka jest naprawdę cudowna. Wiem, pisze tak o każdej książce pani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, ale co ja poradzę, ze każda jej książka taka jest? Zażalenia do autorki jeśli komuś przeszkadza, ze tak zachwalam jej książki. ;)

Do tej książki miałam ogólnie dwa podejścia. Za pierwszym razem jakoś nie spodobał mi się początek i odłożyłam ją. Za to za drugim twierdziłam, że dam jej szansę i opłaciło się. Ta powieść naprawdę wciąga dlatego przeczytałam ją w dwa dni w pracy. Kati polubiłam od pierwszej strony. Jest czuła i kochana, ale także twarda i nie dająca sobą pomiatać. Bliskich stawia na pierwszym miejscu. I chociaż przeżyła wiele w życiu to wyszła na prostą i szczęśliwą drogę. Po poznaniu Tommy'ego jej świat zawirował. Nie była przyzwyczajona do imprez, paparazzi i ogólnego szumu w okół jej osoby. A to własnie się stało po rozpoczęciu związku z Tommym. Ale też ten związek dał jej wiele szczęścia. Poznała Cordella z zupełnie innej strony. Poznała jego troskliwą, czułą i bardzo opiekuńczą stronę. Nie był tylko imprezowiczem i boskim Cordellem jak go opisywała prasa i za jakiego miała go na samym początku.

Niestety to co dobre kiedyś się kończy. I dziewczyna i chłopak maja porywcze charaktery, więc związek bez kłótni na pewno nie miał szansy istnienia. A po każdej poważnej kłótni Tommy zatracał się w alkoholu i narkotykach. A z tego bagna potrafiła go wyciągnąć tylko jego zielonooka dziewczynka.

Książka jest cudowna, lekka w czytaniu i wciągająca. Zakończenie... No cóż. złamało mi kilka razy serce, wycisnęło łzy i dało do myślenia. Ale tego to musicie się dowiedzieć sami czemu i dlaczego. Naprawdę polecam, nie zawiedziecie się. ;)

Tommy to zepsuta, typowa gwiazda rocka. Jego życie to...

To któraś z kolei książka tejże aktorki. Lekkie pióro. Choć historia chwyta za serce to zapamiętane zostanie kilka ostatnich stron. Sama fabuła mnie zmęczyła, musiałam pomijać strony gdyż..,, nic się nie działo.

Nie przepadam za dramatem, ale ta historia bardzo mnie wciągnęła i nie obyło się bez łez. Bardzo polecam, warto przeczytać.

książka mega, chwyta za serce daje do myślenia

książka mega, chwyta za serce daje do myślenia

Wymęczona. Do 170 strony nie dzieje się nic, prócz tego, że on kocha ją, ona jego a później ona nie może być z nim a on nią i tak się kręci karuzela emocji.
Później akcja przyspiesza, ale nie wciąga.
Polecam dla nastolatków z naiwnymi marzeniani o pięknym życiu z gwiazdą.

Później akcja przyspiesza, ale nie wciąga.
Polecam dla nastolatków z naiwnymi marzeniani o pięknym życiu z gwiazdą.

• 2015