Brudny świat

Data 1. wydania:
2010-03-15
9788379420735

więcej Więcej

Biorąc książkę w ręce myślałam że będzie tylko dragi, sex i rock and roll. Ale się pomyliłam. Co prawda było to wszystko, ale było dużo więcej, na tyle, że nie mogłam oderwać się od książki. A to zakończenie, uffff niesamowita historia, którą każdemu polecam.

Brudny świat wokalisty zespołu rockowego.
Świat niekończących się pijacko narkotycznych imprez.
Świat bez zasad, bez granic, bezwartościowy, brudny.
Jak rozstać się z takim życiem gdy zjawi się nowe, nieznane uczucie? Trudna miłość. Taka, która potrafi ranić, ale może być jedyną receptą na normalne życie. Taka, która pojawia się na chwilę, a zabiera całe życie.
Smutna...

8/52/21 Wszystkie książki tej autorki są bardzo dobre, lubię jej pióro, jednak nie lubię dramatów, zakończenie mnie zawiodło.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10

Cudowna wzruszająca wyciskająca łzy. Długo zapamiętam tę historię

Tommy jest frontmanem rockowej grupy. Nie stroni od dziewcząt, alkoholu i używek. Kati ma 5 letniego syna z toksycznego związku i zaczęła pracować dla tej grupy jako autorka tekstów. Tommy nie miał różowego dzieciństwa. Kiedy poznaje Kati zmienia w sobie wszystko. Kocha tę dziewczynę i jej syna. Jak trudna będzie ta miłość, czy przyniesie radość, czy łzy i rozczarowanie?...

I kolejna książka z repertuaru pani Agnieszki, która chwyta za serduszko. Myślałam,że to będzie kolejny romans i żyli długo i szczesliwie, a tu zonk. Piękna lecz smutna historia. Polecam

Każdy domyśla się jak wygląda codzienność gwiazd rocka, ulubieńców publiczności. Agnieszka Lingas Łoniewska, na kartach tej książki, znakomicie wtajemnicza czytelnika w ten brudny świat. Z pozoru doskonała zabawa. Koncerty, fanki,groupies, morze alkoholu, wszelkie możliwe używki na wyciągnięcie ręki. Afera goni aferę,im głośniej w prasie,tym większa popularność i...

Brak heppy endu ...
Książka ma w sobie to "coś", wciąga. W zasadzie czyta się na jednym wydechu.

95/2020
DRAMAT, KTÓRY ZŁAMIE NIEJEDNO SERCE
Super historia, choć nie obyło się bez łez

Cofnęłam się znacznie wstecz, gdyż ta książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej była wydana w 2014 r. No cóż - kiedyś trzeba nadrobić zaległości.
W „Brudnym świecie” mamy dwójkę bohaterów po przejściach. Ona – Kati jest autorką tekstów, samotnie wychowującą pięcioletniego syna z poprzedniego toksycznego związku. Wiele razem przeszli a najbardziej ucierpiał na tym maluch, który...

1 842
  • 2014