Służąca Przewodnicząca Tom 18

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Służąca Przewodnicząca (tom 18)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
8 (33 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Kaichou wa Maid-sama!
komiksy
raven

źródło okładki: wydawca

_TOLA_ | 2019-04-14

Lekka i zabawna komedia na poprawę humoru. Ciekawi bohaterowie. Tak naprawdę nie ma co się rozpisywać. „Służąca przewodnicząca” nie jest jakimś ogromnym dziełem, co za zadanie ma zmienić nasz światopogląd. Jest romansem z dużą ilością humoru i w tej kwestii spełnia swoje zadanie. Polecam również anime.

Przeurocza manga z mnóstwem wyśmienitego humoru. Wiele mang przeczytałam w swoim życiu, ale nie przypominam sobie, by którakolwiek wywołała na mojej twarzy uśmiech tyle razy, dlatego tez należy ona do moich ulubionych! Wciąż pamiętam to oczekiwanie, gdy Kaichou-wa Maid-sama nie była kompletna i cały miesiąc trzeba było czekać na JEDEN rozdział. Przyznam, że czasem do niej wracam. Powinna się spodobać wszystkim, którzy gustują zarówno w dobrym humorze, romansie, czy nawet subtelnych, erotycznych smaczkach :)

Claudia | 2015-01-27
Na półkach: Przeczytane, 2015

Zakończenie najprościej mówiąc cudowne :) Związek głównych bohaterów rodził się stopniowo, czasami może nawet o wiele za długo z powodu kochanej Misaki, ale dzięki temu nie podejmowała pochopnych decyzji. Nie jest to historia , gdzie od razu po poznaniu się miłość, ślub i tyle. Bohaterowie zmagali się z wieloma problemami i przeszkodami. Razem wychodzili z nich cało i zawsze się wspierali. Zawsze byli gotowi do poświęceń , dla osoby którą kochają ! :)
Polecam wszystkim, a najbardziej tym, którzy zaczęli od anime i czują niedosyt w historii naszej przewodniczącej służącej ! :)