Nie odpychaj mnie

Wydawnictwo: Waneko
Nen ne no ne (ねねね)
komiksy
nata5551

Nie widziałam nawet twarzy mojego małżonka… 16-letnia Koyuki zostaje wydana za mąż za ponad 20 lat starszego Shina, ukrywającego twarz pod maską lisa. Koyuki pragnie choć trochę zmniejszyć dystans między nimi, jednak czy to możliwe, by Shin skrywał jeszcze jeden sekret? Oto historia czystszych i bardziej niewinnych niż pierwsza miłość początków małżeńskiego pożycia dwójki niedoświadczonych...

Nie widziałam nawet twarzy mojego małżonka…
16-letnia Koyuki zostaje wydana za mąż za ponad 20 lat starszego Shina, ukrywającego twarz pod maską lisa. Koyuki pragnie choć trochę zmniejszyć dystans między nimi, jednak czy to możliwe, by Shin skrywał jeszcze jeden sekret? Oto historia czystszych i bardziej niewinnych niż pierwsza miłość początków małżeńskiego pożycia dwójki niedoświadczonych niczym dzieci małżonków!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=89&tom_id=32

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=89&tom_id=32

Anezka | 2018-11-17
Na półkach: 2018, Wymienione, Przeczytane, Manga
Przeczytana: 17 listopada 2018

Fajna, słodka i w jednym momencie się nawet zaśmiałam. Szkoda że taka krótka. Może z czasem coś jeszcze wyjdzie.

Owca | 2018-12-05
Przeczytana: 04 grudnia 2018

Jaka to była urocza historia! Płakałam i śmiałam się równo z bohaterką, która mimo młodego wieku była nad wyraz dojrzała i zaangażowana w swoje małżeńskie życie. Ale po kolei…

Młodziutka Koyuki została wydana za 20 lat starszego Shina. Jako w sumie dorosła babka (30 nadciąga nieubłaganie) jestem zupełną przeciwniczką aranżowanego małżeństwa. Mimo to nie jestem też odpowiednią osobą do negowania wieloletnich i wielopokoleniowych tradycji jakie panują w kraju, o którym pojęcia mam nie wiele. I gdyby na bok odsunąć wszelakie uprzedzenia to historia tej dwójki jest najbardziej uroczą, słodką (w ramach przyzwoitości) i „kochaną” opowieścią jaką było mi dane przeczytać w tym roku!

Na całość kilku słów ode mnie zapraszam tutaj ---> https://rozchelstanaowca.pl/2018/12/nie-odpychaj-mnie-shizuku-totono-daisuke-hagiwara/

Andromeda | 2018-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga
Przeczytana: 15 listopada 2018

Lekka i zabawna. Cały czas się uśmiechałam czytając i muszę przyznać że pomimo tak krótkiej formy postacie są bardzo dobrze nakreślone.

Agata | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Urocza i sympatyczna manga. Do tego prześlicznie narysowana. Nie jest jakaś wybitna, ale wywołuje uśmiech na twarzy i stanowi idealny sposób na odstresowanie się po ciężkim dniu.

Ari_saan | 2018-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2018

Urocza historia o niesamowicie uroczych (i niedoświadczonych i niedomyślnych) bohaterach. Nieco głupiutka (tak samo jak bohaterowie), bardzo lekka i całkiem zabawna. Przyjemnie się czytało, jeszcze milej się patrzyło. Szkoda, że przygoda była krótka, lecz może gdyby była dłuższa, straciłaby na swoim uroku? Myślę, że tak. Dzięki temu możemy się cieszyć krótko, ale w pełni.

Polecam na miłe spędzenie czasu przy czymś lekkim i uroczym :)

Belcia70 | 2018-11-03
Przeczytana: 01 listopada 2018

Mega urocze :D

Tevahr | 2018-11-08
Przeczytana: 13 listopada 2018

Uroczo naiwna komedyjka. Szkoda, że taka krótka.

Isil | 2018-12-11
Na półkach: Przeczytane, Manga