HORIMIYA 12

Horimiya
manga, Romans, Szkolne Życie, Shounen
komiksy
Isil

Zawsze spokojna Sakura zaczyna szaleć z powodu mang shounen. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że Yanagi też je lubi! Przed Wami dwunasty tom zwariowanej historii obfitujący w fakty na temat Waszych ulubionych bohaterów, których jeszcze nie znacie, ale na pewno chcielibyście poznać!

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=109&tom_id=12

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=109&tom_id=12

Wkp | 2018-10-03
Przeczytana: 30 września 2018

SPANIE, MANGI I KŁAMANIE

„Horimiya” to seria nierówna. Miała kilka absolutnie zachwycających tomów, miała kilka bardzo dobrych i dobrych, a od pewnego czasu trzyma już tylko niezły poziom. Ale i tak nadal bawi i chce się ją czytać, a każdy kolejny tomik pochłania się szybko i z przyjemnością. I dwunasty wcale nie jest tutaj żadnym wyjątkiem, choć jednocześnie do połowy jest zabawniejszy niż kilka ostatnich.

Kiedy Miyamura może zobaczyć uśmiech na twarzy Hori? Kiedy, zgodnie z jej prośbą, próbuje ją bić – próbuje, bo nie potrafi tego zrobić. Ale jest jeszcze jedna rzecz, której nie potrafi – skłamać jej, co też niepokoi dziewczynę. A to zaledwie jeden z wielu problemów, z jakimi mierzą się bohaterowie. Władze szkoły mają dość, że uczniowie nie zjawiają się na zajęciach fakultatywnych, dlatego wprowadzają dla szóstoklasistów program zero tolerancji. Zdjęcie każdego, kto spóźni się choć raz, zostanie wywieszone w szkole. Yanagi ma jednak wieczny problem ze spaniem, przez co spóźnia...