Służąca Przewodnicząca #17

Okładka książki Służąca Przewodnicząca #17 Hiro Fujiwara
Okładka książki Służąca Przewodnicząca #17
Hiro Fujiwara Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Służąca Przewodnicząca (tom 17) komiksy
komiksy
Służąca Przewodnicząca (tom 17)
会長はメイド様! (Kaichou wa Maid-sama!)
J.P. Fantastica
2018-01-19
2018-01-19
Paweł Dybała
komedia romans szkolne życie shoujo manga

Świetna kontynuacja historii Misaki i Usuia. Sporo epickich scen, sporo wyrzeczeń na rzecz miłości i uroczych momentów. Polecam

Usui porwany! Zamknięty w najwyższej komnacie najwyższej wieży! I co z nim będzie, czy ktoś go ocali?
Przewodnicząca Ayuzawa ma plan ocalenia ukochanego, niczym dzielny książę na białym rumaku zamierza go odbić.
Tylko czy on faktycznie chce zostać uratowany? Czy jako jedyny dziedzic szlachetnego rodu nie zamierza pełnić swej powinności?!
Nie wierzę, że to już przedostatni tom... 😭

Nie wierzę, że to już przedostatni...

1931

Ochy i achy, nad tą jedną jedyną wyjątkowa sceną w mandze!

Ochy i achy, nad tą jedną jedyną wyjątkowa sceną w mandze!

Bardzo bajna, kilka zabawnych scen do zapamiętania. Zmierza to już ku końcowi, ciekawe jaki będzie ostatni tom

• Manga
  • Mangi