Beast Master tom 2

Cykl: Beast Master (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
ビーストマスター
komiksy
Ola

Na co dzień delikatny Leo w obliczu zagrożenia staje się niebezpieczny. Wtedy pomóc może jedynie Yuiko. Tuż przed jego urodzinami na jaw wychodzą problemy z przeszłości...

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl

Pierwsza część znacznie lepsza - ta zbyt kiczowata i mniej śmieszna. Ale dodatek o kaktusie uroczy <3
miedzysklejonymikartkami.blogspot.com

WampirkaJustynka | 2014-03-09
Przeczytana: 08 marca 2014

Uwielbiam mangi tej autorki. Ten tom jest równie dobry jak pierwszy. Kto by pomyślała, że Leo owiany jest taką tajemnicą. Fajna jest ta dodatkowa historyjka na końcu tomu. Polecam !!!

Vayar | 2017-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2017

Jakby nie można było wydać Beast Mastera w jednym tomie, a różnych innych opowiadanek autorki w osobnym? Objętościowo podobnie, jakościowo przepaść. Stąd chyba odwołuję polowanie na papierowe wydanie...
Sam właściwy Beast Master też słabiej, bo z uroczego romansu przerodziło się w pseudo-mafia dramę... Klimaty już bardziej moje, stąd słabe ich wykonanie boli tak bardzo.

ogniopluj | 2014-03-05
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2014
Przeczytana: marzec 2014

Zwykle unikam romansów, ale "Beast Master" mi się podobał. Był taki uroczy i... miły. Szkoda, że to tylko dwa tomy, chętnie przeczytałabym więcej.

oliiiwww | 2015-05-29
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 29 maja 2015

Tomik fajny tak jak poprzedni. Szkoda tylko, że dodatek (inna zupełnie historia) zajmuje prawie połowę tego tomiku. Gdy się go zaczyna, dochodzi się do połowy i jest ten smutek: Ale jak to, to już naprawdę wszystko?
Polecam lubiącym humor i romansidła!

PS Toki <3

Duana | 2014-10-30
Na półkach: Przeczytane, Manga/Komiks

Pierwsza część bardzo mi się spodobała, więc sięgnęłam od razu po drugą. Ze względu na to, że pod ręką nie miałam polskiej wersji pochłonęłam całą po angielsku ;_;
Drugi tom jest równie dobry i zabawny jak pierwszy :) Polecam :D

lajcik_bajcik | 2014-10-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi/komiksy

Czytałam tę mangę gdy miała tak zwaną jazdę na szkolne romanse. Beast Master idealnie spełniło moje oczekiwania. Nie pamiętam jak trafiłam na tę mangę, lecz naprawdę dobrze trafiłam.
Kreacja bohaterów jest naprawdę świetna. Są przyjemni i ciekawi. Śliczna kreska, która o dziwo jest podobna we wszystkich moich ulubionych mangach - przypadek? Nie sądzę.
Historia naprawdę wciąga. Jest humorystyczna, a zarazem wzruszająca. Szkoda, że to tylko dwa tomy. Niby jestem zaspokojona, lecz bohaterowie byli tak cudowni, że z chęcią przeczytałabym o ich przygodach więcej. Cóż, będę się zadowalać czytaniem owych tomików po raz kolejny i kolejny.

Nikola | 2014-03-06
Przeczytana: 06 marca 2014

Świetna, zdecydowanie najlepsza jaką czytałam. Nawet się popłakałam. Idealna. A tak poza tym to kreska bardzo miła, fabuła też fajna, no tylko połowa to dwie inne mangi, które też są niczego sobie ^^. Polecam

Dziabong | 2014-07-23

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Mam tą mangę i muszę wam powiedzieć że Kyousuke Motomi postarała się i pracowała na najwyższych obrotach. Waneko, odwaliło kawał dobrej roboty miło się czyta a i okładka zachęca do kupna ;P

Klaudia | 2014-08-27
Na półkach: Przeczytane, Manga