Okładka książki Charmfall

papier
Nekocia
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Protecting Chicago from the dark side of life can be an exhausting job, especially when you're in high school. So when the girls of St. Sophia's start gearing up for Sneak, their fall formal, Lily decides to take a break from fighting to get ready for the event. But when a Reaper unexpectedly crashes the party prep and Lily's firespell fails, she realizes that she has a much bigger problem than a full social calendar...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Alice | 2014-07-25

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Charmfall" to 3 część serii Mrocznej Elity. Jak na razie jest to ostatnia książka, a autorka nie zakomunikowała nic, co wskazywałoby na jej chęć do kontynuowania tejże ciekawej serii. Jednakże wciąż mam nadzieję (pewnie jak wszyscy inni czytelnicy), że będą kolejne części.

Uważam, że wszyscy jesteśmy nadal po piorunującym urokiem tejże sagi. Wskazuje na to niesłabnące zainteresowanie tymi książkami na różnych stronach internetowych, których niestety nie mogę wymienić z nazwy :) Mnie osobiście ta książka tak wciągnęła, że nawet w słoneczne i upalne wakacyjne dni pozostawałam w domu, tylko po to, aby przeczytać wszystko, każdą stronę, która na swój sposób była wyjątkowa. Czułam się jak w zaczarowanym świecie, do którego tylko ja mam dostęp, moje myśli wciąż i wciąż powracały do Chicago. Nawet przez chwilę tliła się we mnie iskierka nadziei, że może ja też jestem obdarzona talentem, który potrzebuje tylko katalizatora do ujawnienia się - niewielkiego smagnięcia czarem ogni...

Lia | 2014-09-11

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica