Okładka książki Historie do schrupania przed pójściem do spania

Historie do schrupania przed pójściem do spania

Autor:
wydawnictwo
Debit
typ
papier
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Smok, krokodyl, maleńki robaczek, zebra, żyrafa, kozica górska czy pies sąsiadki – bohaterowie opowiedzianych w tej książce 18 historyjek są bardzo różni, ale ich przygody bez wyjątku okazują się ciekawe.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

Polecamy

Opinie czytelników
Książeczki | 2013-12-09
Na półkach: Przeczytane, Debit

Macie ochotę na kolejną dawkę ciekawych historii dla najmłodszych? Jeśli tak to służę pomocą. Bo właśnie dziś chciałabym Wam zaprezentować prześliczną książeczkę dla dzieci, w której wesołych opowiadań z całą pewnością nie zabraknie. I jestem przekonana, że wszystkie spodobają się Waszym dzieciaczkom :)

"Historie do schrupania przed pójściem do spania" to jak sam tytuł wskazuje zbiór różnorodnych opowiadań utrzymanych w spokojnym i ciepłym nastroju. Nie traktują one o spaniu, ani nic z tych rzeczy. Są to krótkie historyjki, w których bohaterowie przeżywają różne ciekawe przygody. Poznamy tu zatem małą Maję, która zaprzyjaźniła się z akacją przed domem. Lub Łukasza i jego przygodę z pieskiem sąsiadki. Możemy poczytać również o Madzi poszukującej Kamyczka, o smoku Podpłomyku i jego problemie z ogniem, o bohaterskim świstaku Maciejaszku, Kokoszce Miłoszce i Burym Wilczysku, małych kucykach Filonku i Polinku i wielu wielu innych sympatycznych postaciach.

Jak już wspomniałam - historyjki...

eunice | 2014-04-28
Na półkach: Chmurce, 2014, Przeczytane