Gwizdek - przygody tatrzańskiego świstaka

Seria: Z parasolem
Wydawnictwo: Literatura
joly_fh

Gwizdek jest ciekawskim i żywym synkiem pary statecznych tatrzańskich świstaków. Uwielbia przygody, które, nie wiadomo czemu, jego mama nazywa kłopotami. A on musi przecież poznawać świat! Tatry widziane oczami małego świstaka to naprawdę pasjonująca kraina, w której tylko pozornie panuje cisza i spokój. Warto ją poznać. Książka objęta patronatem Tatrzańskiego Parku Narodowego. KSIĄŻKA Z...

Książka objęta patronatem Tatrzańskiego Parku Narodowego.

KSIĄŻKA Z AUDIOBOOKIEM!

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie

janek | 2014-01-27
Przeczytana: 02 stycznia 2014

opinia mamy:
W opowieści o niesfornym futrzaczku zasłuchała się od pierwszych dźwięków dwójka naszych trzylatków
...a przyznam, że całkiem chętnie posiedziałam sobie wtedy z nimi i pod pretekstem konieczności przewracania kartek i symultanicznego pokazywania (pięknych, akwarelowych) ilustracji w książeczce :)
Ciekawa treść, sympatyczne głosy lektorów, estetyczna oprawa = bardzo dobra książeczka i cenny nabytek do dziecięcej płytoteki.

Kuba_M | 2016-11-03
Przeczytana: 26 lutego 2017