Weekend przy grillu

Wydawnictwo: Świat Książki

Gdy dni stają się coraz dłuższe, ogrodowe meble stoją już na tarasie, pierwsze chmurki dymu przesłaniają zachód słońca, a kuszące zapachy snują się po ogrodach to znak, że nadszedł czas na przysmaki z grilla. Najpóźniej po drugim spotkaniu przy grillu odczuwamy lekkie znudzenie, gdy na rozgrzanym ruszcie znów pojawiają się kiełbaski albo kotlety z karkówki. Dlatego od dziś koniec z nudą. W tej książce nie zabraknie wyszukanych przepisów na potrawy z grilla, marynaty, sosy ciepłe i zimne, które gwarantują wspaniałe przyjęcie w ogrodzie.

Jolanta | 2016-02-16
wipptal | 2016-10-02